Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hülyülök mindig be ha...

Miért hülyülök mindig be ha itt van anya barátja?

Figyelt kérdés

Anya folyton vele foglalkozik ilyenkor és esküszöm jobban örül neki mint amikor én jövök haza egy egyhetes kirándulásról..

Folyamatosan hisztizik sírok és mérges vagyok anyával is kiabál ok és flegmán beszélek de miért??


2019. jan. 21. 22:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem ítéljük el, csak tudatosítjuk benne, hogy éppen mi az, amit csinál.
2019. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mi van és mit csinálok de azért ennyire nem komoly a dolog nem fogom tönkre tenni a kapcsolatát mert nem vagyok hülye tudom hogy kijár neki is a boldogság mert hát hogyne járna csak 2 éven át folyton együtt voltunk nekem ez új dolog és nem tudok mit kezdeni a helyzettel és szeretnék tanácsokat kérni és anya se hülye tudja ő is nagyon jól hogy én nem fogom tönkre tenni és a barátját pedig kedvelem nincs bajom vele csak furcsa hogy sokkal jobban mutatja ki a szeretetét barátja mint én(már pedig én rohadtul kimutatom a szeretet😂) . És ha csinál valami picike dolgot azért is már puszitól kezdve minden jár neki.Csak ennyi a baj és tudom hogy féltékeny vagyok de nem tudok mit kezdeni vele szinte autómatikusan így viselkedek..😔
2019. jan. 22. 15:57
 13/15 anonim ***** válasza:
Ülj le ezt megbeszélni anyukáddal, és keress programokat, vele/velük és külön is! Elhiszem hogy ez furcsa de mostantól változnak a dolgok, és lehet hogy a legjobb irányba! Nem lehetséges az, hogy tetszik neked anuykád barátja?
2019. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tényleg amúgy tetszik neked a pasi?
2019. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Dehogy tetszik isten ments 😂
2019. jan. 22. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!