Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya csalja apát? (tobbi lent)

Anya csalja apát? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

4eve bekerültünk egy baráti társaságba ahol volt egy férfi és nagyon jóba lettem anyukámmal

úgy voltam vele hogy joba vannak okes

de egyszer emlekszem iskola utan bementem anyukám munkahelyere és valami megbeszélésen volt de én beultem az irodájába és a telefonján játszottam

amikor lattam hogy valaki irt

nem volt szep dolog de megneztem..

és olyan üzenetek voltak hogy egesz nap rad gondolok meg ilyen tenyleg akkor nagyon szíven ütött

apukam nagyon sokat dolgozott és nagyon szerette(szereti) anyukámat és nagyon sajnáltam apukam de úgy voltam vele nem szolok

nem vettem eszre h elment volna valahova,valamikor de az üzeneteit mindig megneztem és mindig kitorolte de ha időben elcsiptem lattam hogy írogatnak hogy egesz nap te jarsz a fejemben puszi stbstb

aztán ra egy évre mentunk sielni ezzel a társasággal és anya kérte h fogjam meg a telefonját amíg elmegy wcre

lattam hogy azt irta hogy jo volt a tegnapi borozgatas majd megismételjük

aztán a sielesen volt mikor ketten elmentek valahova..követtem oket nem vettem eszre semmit

majd már hiaba neztem nem lattam hogy irogatnanak és elhittem h már vege amikoris lattam h ujra leveleznek és akkor nagyon sirtam nagyon rosszul esett nem akartam elhinni

ez volt egy hétig és teljesen abbamaradt..majd a talakozoknal észrevettem h anya kerüli ot és nem akar vele talalkozni

azota eltelt 2 ev és semmi de anya kerüli ot

elmondtam az ocsemnek aki megkerdezte anyukamat

anya aztmondta h (legyen a neve Péter)Péter szeret ilyeneket irni noknek de errol apad is tud ne beszelj hülyeségeket

na én ezt nem hiszem el viszont ez volt kb 6 honapja

azota eszembe jut h vajon volt koztuk valami?ti mit gondoltok errol?remelem ertheto a story



2018. dec. 25. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem kéne tanulnod?
2018. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
:( Hány éves vagy?
2018. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Inkább nézd a Reszkessetek betörőket!
2018. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Thoughtful válasza:
81%
Sztem csak a palinak tetszett anyud de őt nem nagyon érdekelte pláne ha kerülte is szval nm hinném h csalt is
2018. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
#1-es legalább vakcióba hagyd már ezt a dumát.
2018. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Kamu
2018. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Persze, mindig a pasik molesztálják a nőket üzenetekkel, mindenféle indok, előzmény nélkül :D
2018. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Ne kavard a szószt, ne fantáziálj! Tanulj, olvass, sportolj! A pletykát meg hagyd a kofákra. Szét akarod verni a családot?
2018. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Szegény anyád, megbízik benned, te meg túrkálsz a telefonjában, fantáziálsz, bevonod az öcsédet is, kavatod a fekáliát. Süljön ki a szemed szégyenedben.
2018. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az anya bízhat a gyerekben, ha a gyerek elveszti az anyjába vetett bizalmát, semmit se ér.
2019. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!