Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan abban az esetben, ha...

Debremart kérdése:

Mivan abban az esetben, ha nekem csak a cigány lányok jönnek be, az a sűrű fekete haj stb viszont anyám nagyon utálja a cigányokat és ez miatt van bennem egy gát feléjük?

Figyelt kérdés
20/F
2019. jan. 24. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Egy hagyománytisztelő roma családban úgy van, hogy az asszony megy a férj családjához és ahhoz a rendhez alkalmazkodik, ami náluk van, az anyósa lesz anyja helyett is anyja egy kicsit. Na most kérdés, hogy egy hagyománytisztelő roma lány mennyire nyit a nem cigány fiúk felé. Viszont ilyen szempontból problémásabb, ha a nem cigány lány jár roma fiúval, épp a fentiek miatt, főleg, ha komolyra fordul a kapcsolat.


Ezt elmondhatod anyukádnak.


Amúgy roma lány és roma lány között is óriási különbség lehet, nyilván, mint a nem romák esetében is.

2019. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére nem anyádnak kell,hogy tetszen.
2019. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kezdett már ki velem roma lány, és itt az a baj hogy nekem kell tetszen, viszont anyám meg már nem egyszer mondta, hogy büszke rám még ha beszéltem is velük, hogy nem jöttem össze eggyel sem. Megmondom a tutkot, hogy sokkal jobban érzem magam az ő társaságukban mint itthon, teljesen más közvetlenebbek stb.
2019. jan. 24. 12:23
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Lehet ha együtt kell élni vele akkor már kevésbé éreznéd jól magad.
2019. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Benne van a pakliban, de én itt nem arra az ótvar cigány népességre gondolok, hanem a normálisra, akik adnak magukra. Már töltöttem el több napot cigány lánnyal ott is aludtam meg minden, tetszem is neki, de ő jelenleg leszar engem én meg nemfogok rá tovább várni, ő rajta annyira nem látszik, hogy cigány. De van akin tényleg látszik, kérdés, hogy egy lány miatt eldobjam-e anyámmal a kapcsolatot, ha szeret akkor úgy is elfogadja. Viszont nem a szüleim lesznek ott mindig velem. Annak nincs értelme ha olyan lánnyal jövök össze aki engem szeret de én nemszeretem őt. Abból úgyse lesz hosszútávon semmi. Sokáig a 8. kerületben dolgoztam és esküszöm a cigánylányok voltak a legnormálisabbak meg a legszebbek. Nemtudom mi lenne a legjobb ha ezt kiverem inkább a fejemből, vagy pedig próba cseresznye?
2019. jan. 24. 13:06
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Előbb utóbb anyud is elfogadja csak időt kell neki adni hogy elfogadja! Ha találsz olyat aki boldoggá tesz azt anyukád is látni fogja. Egy anyának az a fontos hogy a gyereke boldog legyen és ha ezt egy roma csaj mellett találod meg akkor támogatni fogja. Nyílván sok múlik majd a lányon hogy közelít anyud felé.. Én azt tanácsolom amíg nincs komoly addig nincs miről beszélni.. Ha lesz akkor a lánynak el kell mondani őszintén anyud álláspontját. Szépen lassan közelíteni... De ez miatt anyukádat nem lehet el dobni hisz belőle csak egy van csajokból meg száz...
2019. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz a legjobb szerintem is. Amígy nincs komolyabbra fordulva a dolog addig titokban tartani. Arról meg nem tehetek hogy ez az ideálom.
2019. jan. 24. 13:55
 8/11 anonim ***** válasza:
17%

Nekem is ...:)

Nagyon szépek örülnek egy szép barnabörü csajszinak és forró a vérük a szexben. ::))

2019. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Remélem közben elővetted a jobbik eszedet. Ha normális is a cigánylány,a családja még simán megehet téged reggelire. Vagy ha normális a lány és juttok is együtt valahova a családja még simán kihasználhat általa. Vagy tegyük fel nem kihasználós a családja,te leszel a családban a béta. A fiútestvérek,és a faterja lesznek az alfahímek és gazsulálhatsz majd nekik egész életedben. A másik: szeretnéd ha a gyerekedet bántanák majd a bőre színe miatt? A cigánylányok híresek a féltékeny kisajátító viselkedésükről (nem lesz anyukád,lánytestvéred) mellettük vaknak kell tettetned magad. Ha normális leszel velük becsicskítanak,ezt garantálom,nem tudják értékelni ha egy pali nyálas. Ha meg ellenük fordulsz ,bosszúálló boszorkányok. Nem normálisak, komolyra ne akard őket. Az meg hogy közvetlenek nem jelenti azt hogy meg kell bennük bíznod,mert kiszámíthatatlanok. A cigányok vagy imádnak,vagy megölnek nincs átmenet... és ez bármikor,bármitől megváltozhat egyik pillanatról a másikra. Nem gondolom hogy tisztában vagy vele mire szeretnél vállalkozni, naívnak tűnsz az írásodból ítélve.
2019. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

#9: olvasva is csak mosolyogtam... te az alja résszel próbáltál bármit is gondolsz a véleményemről... de egy igenis tisztességes szülök, tisztességes gyerekekkel... sokkal de sokkal normálisabbak mint bármely magyar akit ismertem.. és vicces olyan párbeszédbe keverednem mikor feljön hogy tipikus ciganyok.. azért van az is hogy tipikus magyarok.. mi magyarok sírni, okoskodni, az alázatról híről se tudunk, képmutatásban profik mint ez mellett mindenki mérnök, tudós és professzor, nem beszélve ha dolgozni kell.. akkor mindenki meg van halva csak az alkeszok nem.. mivel nekik kell a napi betevőre az a pár ezer... szóval nem tudom h melyik szintről beszélsz a cigányoknál, viszont nem a tisztességes, dolgos, alázatos, teljes szívvel lélekkel odaadó becsületes részükről.. :)


#8 a szex pedig egy s ugyanaz... sosem értettem.. magyarba is van akit meglehet dugni kegyetlenűl ha az ember olyan és aki szendeszűz.. náluk is... :)



Kérdező!


Ne agyalj, ne gondold túl a dolgokat, ne adj az emberek véleményére, még ha az anyud, akkor is 2x megfontolandó.

Többször hallottam cigány szájából: "az anyukának támogatni kellene, mellette lenni és a legjobbat akarni"...

Magyartól? Képmutatásból hallottam... én is nagyon zűllött lettem egy időbe szüleim miatt. Apum alkoholista, anyum meg nem akart elveszíteni.. mindig megmondták mi a jó, mit csináljak, mi a helyes.. sosem találtam ez miatt a helyem a világba. Jelenleg mi a helyzet? Felnőttem. Emberi teljes értékű véleményem lehet és azt csinálhatom ami nekem a legjobb.


X éve van kapcsolatom, román-cigány" (sokan keverik!) származású lánnyal. Egy magyart sem ismerek aki úgy sürögne forogna a konyhába, rendszerető, igényes, gondoskodó, stb lenne.. nem a smink meg a manikür meg a műköröm a fontos nekik, hanem az elegancia.. nincs egy tonna vakolat a fejükön stbstb

Nem vagyok se csúnya, se tanulatlan. Inteligens, okos, anyagilag stabil férfi vagyok. Mégis a magyar hiszti az kegyetlen...nem beszélve hogy a magyar 100x otthagy ha nem kefélsz(tudom sokaknál ezzel nincs baj csak példa), de akkor is ha sokat akarsz kefélni, akkor is ha ellened fordul a világ és anyagilag megrezeg a léc.. mindig jön egy jobbkepű, egy pénzesebb, egy nagyobb fa..u illető.. szoval sorolni lehetne. Egy cigánylány hű, odaadó, stbstb:)

Szó mint száz... ne hagyd magad befolyásolni.. nyílván 16-18 éves korban a legnehezebb.. utána nyílik ki a világ. :)

2022. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!