Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenen tényleg érdemes...

Most ilyenen tényleg érdemes kiakadni?

Figyelt kérdés
Szüleim veszekszenek velem, mert ma sikeres forgalmi vizsgát tettem és délután be szeretnék menni az autóssuliba, hogy ajándékot vigyek az oktatómnak köszönet képpen, mert nagyon rendes volt velem mindig. Szerintük ez felesleges, meg szánalmas. Miért veszekszenek velem? Nem apró marhaság az egész?

2019. jan. 24. 14:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia, az én oktatóm nagyon jófej volt, folyton szórakoztatott, még a pasimnak is bemutattam :D mindig kibeszéltük a nőit, pontosabban ő sztorizgatott, egy nyugdíj előtt álló bácsi volt különben. Én köszönet képp egy üveg bort vittem, mert a két órás vezetés szünetében szeretett megállni pihenokent egy kocsmánál. Én ritka béna sofőr voltam, mindig mondtam, hogy soha nem fogok tudni vezetni, nem tudom megtanulni, stb. Mégis sikerült elsőre. Így én hálás voltam.

Ne engedd, hogy más döntsön helyetted. Ha te úgy érzed, hogy szeretnéd megköszönni, akkor tedd! Itt nincs olyan, hogy illik - nem illik.

2019. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!