Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi miatt vehetik el a szülőktő...

Mi miatt vehetik el a szülőktől a gyereket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudtam hova kategorizálni a kérdésem. Ma itt volt férjem nővére nálunk akinek nem tetszik épp a ház amit venni akarunk és ebből kifolyólag nagyon durva dolgokat vágott férjem fejéhez. Köztük volt az is hogy így csettintett egyet és oda ordította hogy egy jó ügyvéddel simán elveszem tőletek a gyereket. Nem tartom valószínűnek de azért megijedtem mégis kicsit. Szerintem semmi olyan nincs amiért elvehetnék. Nem vagyunk gazdagok de van mit ennünk, ruháink is, házunk is lesz kb 2 hónap múlva, nekem nyáron lesz munkám mivel onnantól a mama tud vigyázni a kislányunkra,de férjem jelenleg is dolgozik. Nem iszunk, nem drogozunk semmi büntetett előélet. Annyi hogy férjemnek van egy 6 éves készpénzkölcsöne de nem hinném hogy az gond lenne.. De mégis annyira felidegesitett. Legyszi mondjátok hogy nem bir semmit :(
2019. jan. 28. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyébként neten törvényeket ha elolvasol, máris felkészült leszel a következő "támadásra" döbbenet, hogy mit képzel magáról a sógornőd.
2019. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindez csak azért, mert neki nem tetszik a ház, amit vennétek? Hol él ez? A párodnak kéne leállítania a kedves testvérét.

Amúgy meg semmi alapja nincs, annak, hogy kiemeljék a gyereket, ha melegben van, nem éhezik, jár óvodába, nem bántjátok. Szóval ez csak üres fenyegetés, mert ő többre tartja magát nálatok.

2019. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ennyiért nem veszik el.. Nincs is rá okuk

Sőt gyakran azoktól se veszik el akiktől pedig elkéne...

2019. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!