Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellaposodott a kapcsolatunk....

Ellaposodott a kapcsolatunk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Fiatal és csinos nő vagyok.(Nem beképzeltségből írom!) Az elmúlt fél évben max 1,5-2 kg-t híztam, de most azon vagyok, hogy ez lemenjen. Nem vagyunk együtt régóta, csak 15 hónapja. Az elmúlt 2 hónapban teljesen megváltozott minden. Eljött a nyár, itt a jó idő. Mehetnénk hétvégenként valahova (akár egy tóba is fürdeni, vagy valahová sétálni, ez nem kerül pénzbe!), nem, a kedvesem nem akar.

A közös tévézésből az lett, hogy bekapcsolja a tévét, keres valamit ami őt érdekli, majd 10-15 perc múlva elalszik rajta. Egyre később jár haza, inkább a barátaival sörözik. (Hétvégén még oké, de hétköznap?! Másnap munka van). Leültünk többször beszélgetni, azt mondta nincs velem semmi baj, nagyon szeret, büszke rám mert csinos vagyok, meg van velem elégedve (háztartás vezetése miatt), és velem képzeli a jövőjét. A szex is talán heti egyszer ha van. :(

Próbáltam változtatni a külsőmön (kevésbé szexi, inkább sportos), azt mondta ez a "stílus" nem áll jól nekem, hordjam inkább a régi (szexi) gönceimet. Mozit beszéltünk meg hétvégére, csak bólintott. Lefoglaltam a jegyeket, megkérdeztem jó-e a film amit választottam, jó helyen ülünk-e? Úgy érzem, csak kötelességből kísér el, nem azért mert kedve van.

Mikor elmondtam neki, mit érzek, hogy ellaposodott a kapcsolatunk, azt mondta butaság, és mosolygott.

Próbáltam neki kedveskedni, kedvenc ételét megfőztem, forró fürdő, masszás, sztriptíz. Leültünk beszélgetni, mindig elkanyarodtunk a témától.

Komolyan nincs több ötletem. :(


2010. júl. 1. 14:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,


Hát nem tudom, én annak örülök, hogy a kedvesem a belső emberi tulajdonságaimra büszke, meg hogy mindenről tud velem beszélgetni, hogy művelt vagyok, érzékeny stb...


Csinos meg jó háziasszony bárki lehet, ezek csak funkciók... Szóval a legfontosabb emberi kapcsolatomban nem örülnék, ha a párom egy dekoratív háztartási robotnak tekintene, aki helyett a haverjaival tölti a szabadidejét.


Mindegy, valószínűleg egész más emberek vagyunk, más jellegű kapcsolattal...

2010. júl. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az én ex férjem akkor mondta, hogy jajj ne haragudj, hogy ilyen meg olyan voltam veled, de te vagy az életem szerelme..jöhet a bébi stb..amikor összeveszett a szeretőjével..azután én terhes lettem ők meg kibékültek...én elhajtottam , elváltam..és megtaláltam azt az embert aki évek múltán is csak azt lesi mit szeretnék..persze ez fordítva is igaz...és mindig keresi a pillanatot , időt, hogy együtt tudjunk lenni, kirándulni..közös programok..úgy, hogy örülök is, hogy így történt..
2010. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

15:36 vagyok. ennek örülök. :)

Már csak egy kérdés foglalkoztat: hogyhogy Ő büszke arra hogy csinos vagy és vezeted a háztartást? Nem NEKED kéne büszkének lenned magadra? Hiszen Te csinálod,nem? Ez kicsit viccesen hangzott bocsi :D

Tegnap ő főzött,na,arra lehet büszke! Nem? :)

2010. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!