Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellaposodott a kapcsolatunk....

Ellaposodott a kapcsolatunk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Fiatal és csinos nő vagyok.(Nem beképzeltségből írom!) Az elmúlt fél évben max 1,5-2 kg-t híztam, de most azon vagyok, hogy ez lemenjen. Nem vagyunk együtt régóta, csak 15 hónapja. Az elmúlt 2 hónapban teljesen megváltozott minden. Eljött a nyár, itt a jó idő. Mehetnénk hétvégenként valahova (akár egy tóba is fürdeni, vagy valahová sétálni, ez nem kerül pénzbe!), nem, a kedvesem nem akar.

A közös tévézésből az lett, hogy bekapcsolja a tévét, keres valamit ami őt érdekli, majd 10-15 perc múlva elalszik rajta. Egyre később jár haza, inkább a barátaival sörözik. (Hétvégén még oké, de hétköznap?! Másnap munka van). Leültünk többször beszélgetni, azt mondta nincs velem semmi baj, nagyon szeret, büszke rám mert csinos vagyok, meg van velem elégedve (háztartás vezetése miatt), és velem képzeli a jövőjét. A szex is talán heti egyszer ha van. :(

Próbáltam változtatni a külsőmön (kevésbé szexi, inkább sportos), azt mondta ez a "stílus" nem áll jól nekem, hordjam inkább a régi (szexi) gönceimet. Mozit beszéltünk meg hétvégére, csak bólintott. Lefoglaltam a jegyeket, megkérdeztem jó-e a film amit választottam, jó helyen ülünk-e? Úgy érzem, csak kötelességből kísér el, nem azért mert kedve van.

Mikor elmondtam neki, mit érzek, hogy ellaposodott a kapcsolatunk, azt mondta butaság, és mosolygott.

Próbáltam neki kedveskedni, kedvenc ételét megfőztem, forró fürdő, masszás, sztriptíz. Leültünk beszélgetni, mindig elkanyarodtunk a témától.

Komolyan nincs több ötletem. :(


2010. júl. 1. 14:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
14.46tal egyetertek. ne erolkodj, megtettel mindent szerintem.... csinos vagy, kedves vagy, jo haziasszony vagy, programokat szervezel. rajta a sor. Ha nem valtozik, hagyd el. Te mondtad, es en elhiszem, hogy csinos fiatal no vagy. Akadna jobb, en azt mondom.
2010. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fárasztó munkája van, illetve ha nagyon elfárad mire hazaér akkor érthető a közömbössége, amíg egy kis esély van rá, hogy a munkája a felelős ezért, hogy ilyen addig nem szabad elítélni. Ha elmennétek egy 1-2 hetes nyaralásra akkor kiderülhetne, hogy ott is olyan veled, vagy csak a munka miatt volt-e olyan.
2010. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%
Én kidobnám,mint a huzat.Te minden tőled telhetőt megteszel,őt meg nem érdekel semmi.Én ezt nem tűrném!
2010. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

Ne haragudj, kérdező, de elég nyomorult, hogy arra büszke, hogy csinos vagy, meg hogy jól vezeted a háztartást... ez nagyon gáz, ha az én kedvesem ilyet mondana, összeomlanék.


Szerintem kábé ennyit jelentesz neki (csinos meg elvégzed azt, amit muszáj, és neki kényelmes, mert nem neki kell), maximum egy kényelmes oldalkocsi lehetsz neki, mivel ezek szerint a haverjaival érzi inkább jól magát, és a szabadidejét is velük tölti, nem veled.


Még jó, hogy veled tervezi a jövőt, de nem miattad, hanem mert NEKI ez kényelmes, hogy mindent elvégzel otthon, ő meg azt csinál, amit akar. Gáz...

2010. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%

egy dolgot jegyezz meg: ha már most ilyen,akkor annál kevésbé fog becsülni és tisztelni,minél inkább kinyalod a sggét!! Nem leszel számára érdekes. Vagy már nem is vagy. Tudom hogy nem igazságos,de vannak ilyen tipusú pasik sajnos.

Én a helyedben sz@rnék rá hogy mennyire van megelégedve a háztartási teendőimmel meg hogy kedveskedjek neki! Nem érdemli meg! Éld a saját életed,menj bulizni( nélküle),legyenek programjaid,légy őrülten csinos ha elmész vhová...hidd el hamar felnyilik majd a szeme,mivan ez a csaj hogy megváltozott? Újra meg kéne hóditanom!

Ez van.

28/L

2010. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az már rég rossz, hogy egy párkapcsolatban taktikázni kell, színészkedni, és azon görcsölni, hogy nehogy "túl" kedveskedjek a páromnak, mert akkor meg fog unni?! Ez mekkora bénaság már, egy kapcsolat pont arról szól, hogy szeretjük egymást és szeretetet nyújtunk a másiknak...
2010. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi igazán szeretne, akkor a kedveskedéssel és a kedvére tevéssel nem unalmas lennél neki, hanem még jobban szeretne és kötődne hozzád... ha egy pasi nem így reagál, hanem megun, és szerepet kell játszani, hogy egy ideig újra érdekeld, akkor az marhára nem szerelem, csak valami felületes reakció, és az illető nem a lényedet szereti.

Azután meg, hogy újra figyel rád, megint görcsölhetsz, hogy mikor kezd el megint megunni, és mikor játsszál megint szerepet?! Tök felesleges onnantól az egész.

2010. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi történt ma vele. Délután elmentem 2 barátnőmmel, egész délután velük voltam. Fél6 körül felhívott, hogy nagyon szeret engem, és ne haragudjak, amiért elhanyagolt az elmúlt pár napban. Hazaértem, vacsit főzött, szeretkeztünk. Azt mondta számra én vagyok az igazi, és várja hogy babánk legyen.

Nem tudom mi lelte, mintha olvasta volna a kérdésemet.

2010. júl. 1. 22:44
 19/23 A kérdező kommentje:

"Ne haragudj, kérdező, de elég nyomorult, hogy arra büszke, hogy csinos vagy, meg hogy jól vezeted a háztartást... ez nagyon gáz, ha az én kedvesem ilyet mondana, összeomlanék. "


Miért, akkor mire legyen büszke? Én örülök hogy meg van velem elégedve. Örülök, hogy mai napig csinosnak és szexinek tart. És hogy mióta együtt lakunk, sikerült megtanulnom hogyan legyek jó háziasszony.


Egyébként lehet, hogy a munkája miatt volt fáradt, bár ugyanaz a munkahelye 2 éve.

Nyaralni nem tudunk menni, mert nem kap szabadságot.

2010. júl. 1. 22:48
 20/23 anonim ***** válasza:
Örülök rendeződött a helyzetetek:)
2010. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!