Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a párom azért...

Normális, hogy a párom azért veszekszik velem, mert megkértem, hogy mosson kezet a (tiszta) macskaalomban való turkálás után?

Figyelt kérdés
Szóval ki lett cserélve a macskaalom, ő öntötte az alomtálcába, tiszta, de én szerintem az is undorító, hogy a tiszta macskaalmot eloszlatja kézzel, és utána simán vissza ül a gép elé, később meg eszik, meg akár nyúlkálna a bugyimba...A kézmosás kérdés amúgy is egy kényes téma nálunk. Ha a macskát simogatja is , ugyanúgy eszik kézzel, meg minden. Most én vagyok a hülye tényleg?

2019. febr. 22. 20:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
57%
A macskaalomba turkálás után én is kezet mosok, ez nem kérdés. De a macska simogatása után nem, tiszta jószág.
2019. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Én se mosok kezet ha megsimogattam a cicát, de mivel kinti-benti, evés előtt azért megmosom a kezem... Párom meg evés előtt sem
2019. febr. 22. 20:42
 3/41 A kérdező kommentje:

Második, de nagy jampi vagy ;D

Amúgy a farkát azért megmossa rendesen ;D

2019. febr. 22. 20:42
 4/41 anonim ***** válasza:
14%
A párod helyében én szépen kiadnám az utad, és élnék tovább boldogan a macskával. És igen, tényleg te vagy a hülye.
2019. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
84%

Akkor én mit mondjak?

Én az kisállatok simogatása után is megmosom.


Kaki után pedig 2-3szor megmosom a kezemet.


Fúj,milyen igénytelen emberek vannak,ezért nem szeretem megfogni a kapaszkodót a buszon,kitudja milyen emberrel utazok együtt.

2019. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, akkor további jó étvágyat az állatszőrös étkezéseidhez, ennyit tudok erre írni.
2019. febr. 22. 20:49
 7/41 A kérdező kommentje:
A válasz 5-ösnek szólt.
2019. febr. 22. 20:49
 8/41 A kérdező kommentje:
10-es, pláne, hogy nem is erről van szó. Minden másban igényes magára, kivéve a roh@dt kézmosást. Aki meg túrós farokról írt, az egy troll, és sajnálom, hogy nincs más tevékenység, amivel kitölthetné az életében keletkezett űrt.
2019. febr. 22. 20:52
 9/41 anonim ***** válasza:
22%
Neked meg nincs más tevékenységed, mint hogy hülyeségeken rinyálj.
2019. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Mi van, ma csak a felhasználók 000,1%-a tud normálisan válaszolni? Telihold van, vagy mi a franc?
2019. febr. 22. 20:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!