Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a párom azért...

Normális, hogy a párom azért veszekszik velem, mert megkértem, hogy mosson kezet a (tiszta) macskaalomban való turkálás után?

Figyelt kérdés
Szóval ki lett cserélve a macskaalom, ő öntötte az alomtálcába, tiszta, de én szerintem az is undorító, hogy a tiszta macskaalmot eloszlatja kézzel, és utána simán vissza ül a gép elé, később meg eszik, meg akár nyúlkálna a bugyimba...A kézmosás kérdés amúgy is egy kényes téma nálunk. Ha a macskát simogatja is , ugyanúgy eszik kézzel, meg minden. Most én vagyok a hülye tényleg?

2019. febr. 22. 20:34
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
83%

Engem aztán tuti nem érdekelne,hogy hányszor lett kimosva,akkor is oda szokott tojni a macska,alap,hogy kezet mosunk.


Ezzel az erővel a wc-be is belenyúlhatnánk puszta kézzel,mert úgy is le van húzva...

2019. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk én eleve nem nyúlkálok kézzel a macskaalomba, eligazítani és átkeverni is az alomlapáttal szoktam, azért van. Szóval ez nekem eleve bizarr és nem túl guszta, pedig nem vagyok tisztaságmániás, evés közben is simán megsimogatom a macskát, ha odajön hízelegni. :D Egyedül főzés közben figyelek oda kínosan, hogy macskás kézzel ne nyúljak az ételbe (pultra se mehet fel).
2019. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
91%
Én mindig mosok kezet evés előtt és után is, nincs macska.
2019. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
22%
Most méirt lepődsz meg a magyar egy igénytelen népség,905 kuk munkába is büdös koszos stb de a korházba ugat h papit elvitte a fertőzés.. Hagyjuk már,tiszta keressen tisztát,magyaroknál kb 8 10 % aki a vécé után kezet most aztán kajához babához nyul.. Ja mindjárt jönnek höbörögni h a vécé után kezet mosok kényes tisztaságmániások,ja de nem is mi vagyunk folyton betegek.,...
2019. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
55%

Csak pislogok, hogy mennyi igénytelen ember van!

Komolyan nem mostok kezet miután a macskát simogattátok?? Ez nagyon kemény! Fõleg, ha nem panel lakó macskáról beszélünk.

Apám egykori fõnökének a lánya is imádta a macskákat! Állandóan dögönyözte a macskáit! Nem mosott kezem sosem.

Aztán a macskáktól elkapott valamilyen baktériimot, ami miatt ki vették az egyik szemét...

A kérdezõnek igaza van! Meg a 22 - es válaszolónak!

A macska abba sz@rt bele... egy baktérium telep a homokládája!

Akik szerint ez normális, hogy a macskaürülékes láda fogdosása után valaki nem mos kezet, az kulázzon bele a saját tányérjába, és csak vízzel öblítse el, aztán egyen belőle!

Nagyon szomorú, hogy ennyi igénytelen ember van....

2019. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
72%

Én is egyetértek veled kérdező.

Imádom az állatokat. Nekem kutyusom van, de minden hosszas simi után kezet mosok. Bár ő kinti kutya. De ha barátnőm benti cicáját vagy kutyáját simogatom is kezet mosok, mert egyszerűen érzem a kutya illatot a kezemen. Még ha tudom ia hogy nem koszos, mert bent van.

Amikor meg a kutyusom kakiját lapátolom szatyorba, akkor az után is kezet mosok, pedig nem nyúlok se a földhöz se a kakijához:D mivel a lapátot fogom, de tudom, hogy azt a lapátot erre használom és nem kérdés, hogy kezet mosok.

2019. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
73%
Én már szakítottam volna ezek után vele. A cicával meg amúgy nem is szeretnék csókolózni, mert mielőtt evett azzal a kezével a párod, azelőtt a cica is végignyalta magát:) Meg pl nemtom,hogy ki volt-e mosva az alomtálca is. mert ha csak rá lett szórva az új. Mé nincs benne lapát? Vagy van, csak lusta használni? De azé amúgy tényleg ne ilyen "vadember", vagy milyen módjára éljünk már. Állatot akartam eredetileg simán írni, csak az lehet, hogy sértő lett volna pl a macskára, s a társaira. :) Mert ő végülis pl mosakszik, meg amúgy őneki nem kell tusfürdő, de ő kisállat, pl nincs is neki keze; meg mittomén, szóval neki pl nem kell szappan mosakváshoz; de tisztálkodni azért igénye van. Meg most mondjuk eszembe jutott az, az ilyen kicsit vicces kép, valami ilyen felirata volt; hogy a cica pl elássa a kakiját, utána lenyalogat minden koszt a lábikójáról, és utána pedig puszit ad a gazdinak:):) Amúgy pl az embernek is vannak elég saját baktériumai, nincs szüksége más baktériumokra pl. Jó, de mondjuk tudom, hogy ami nem öl meg, az erősebbé tesz; de akkoris, ez nekem már nem férne bele; tehát én már szakítottam volna ezeket látva; én már elbúcsúztam volna. Hát most nemtom, talán ezt már lehetne picit igénytelenségnek nevezni; meg amúgy még ha nem is kaki szokott volna abban a tálcában lenni, akkoris még pl ha olyan az alom, akkor meg poros lesz a keze; szal akkor meg lehet takarítani; tehát minden szempontból érdemes lenne kezet mosnia. Én egyébként nem várnék rá, hogy ezeket szokásossá tegye; hanem keresnék magam mellé másvalakit; ővele pedig elválnának útjaink, tőle különköltöznék.
2019. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon igénytelen ember a párod.

Nálam alap a kézmosás, macskaalom tele van baktériumokkal!

Ha simogatom a macskákat, akkor is alaposan kezet mosok.

2019. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
85%
Pontozás is mutatja akik nem igénytelenek és a kéz mosást gyakorolják le vannak pontozva,de aki olyat irna h na együnk a földröl etessük onnan a babát is,mindjárt 100 ra pontoznák fel..
2019. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
90%

Én pszichesen nem tudnek nem kezet mosni állatsimogatás utan :-D

De tény hogy nem értenek az emberek miert nem simogatom meg csak ugy a kutyajukat - hat azert nem, mert ha utana nem tudok kezet mosni akkor komolyan rosszul leszek :-)

Nalam is alap a kezmosas, ahogy hazajovunk mindenki megy kezet mosni.

2019. febr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!