Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illik megnézni a...

Szerintetek illik megnézni a borítékot?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy családtag pénzt ad ajándékba akkor azt illik megnézni akkor, amikor odaadják vagy inkább nem, hanem csak később, amikor mondjuk egyedül vagy?

2019. febr. 24. 09:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is. Az ajándékot ki kell bontani és örülni kell neki.
2019. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
De ha TUDOM, hogy pénz van benne, akkor minek nézném meg a másik orra előtt? Az olyan, mintha leellenőrizném, hogy mennyit kaptam. Szerintem gáz és nem illik, én soha nem tenném, de mindenki azt csinál, amit akar, természetesen.
2019. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
ha van benne képeslap, azt megnézem (pénzt később nézem meg) de ennyi
2019. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy a borítékban pénz van? vásárlási utalványt is szoktam én ajándékozni amit borítékba teszek.. én is kaptam már borítékot, amiben pl koncertjegy volt, vagy újság előfizetés... szóval ezzel a kérdéssel az a baj, hogy igen, van amikor illik belenézni... még ha pénz is van benne, örülsz és megköszönöd.. :)
2019. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell számolgatni, az egyértelmű, de kinyitni igen.
2019. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%
Belenézek, de nem számolgatom. Szerintem megnézés nélkül elrakni is cink, meg kivenni számolgatni is. Középút.
2019. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább később nézném meg, ne gondolják azt, hogy csak a pénz miatt várom őket.
2019. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer az illető egyből neki esett a boritéknak és a benne található összeg szanaszét szállt. Nem adtam sokat, de annyira keveset sem. Mindenesetre vér ciki volt, hogy a vendégek szedegették össze a pénzt..és mindenki látta, hogy mennyit adtam. Nos ez elkerülhető lett volna, ha az illető csak belenéz vagy később nézi meg, amikor már nincsenek ott a vendégek...
2019. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!