Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor "illik" odaadni a...

Mikor "illik" odaadni a hálapénzes borítékot?

Figyelt kérdés
Szülés után a kórházban ha találkozol a dokival, vagy a 6 hetes kontrollon, vagy esetleg varratszedésen? (Amit nem tudok mennyi idővel van a szülést követően.)
2010. nov. 14. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Varratszedés a 4.napon van a szülés után,és itt nálunk a kórházban akkor adják oda a hálapénzt.
2010. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs varratszedés, akkor is megvizsgál a doki, azután írják meg a zárójelentéses papírt. Akkor célszerű, mert kettesben vagytok.
2010. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én varratszedéskor adtam, csak ketten voltunk a vizsgálóban, nem volt kiváncsiskodó asztisztens, így kellemetlen helyzet...

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok Neked!

2010. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Jázmin anyucija ***** válasza:
Első szülésemkor a szülés után, mikor túl voltunk a varráson is , párom akkor adta oda. Most is így lesz. Elvileg azért hálálkodunk, hogy segített világra hozni a babánkat.
2010. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én mindegyik variációt hallottam már. Kb. kinek hogy jön ki. Nekem nem volt ott a férjem a szülésnél (járvány miatt nem lehetett), így rögtön utána esély sem lett volna rá. Mondtam neki, hogy nézzen majd be hozzám, amíg a kórházban vagyok, és amikor bejött, akkor adtam oda neki. Külön szobám volt, ha nem lett volna, akkor a 6 hetes kontrollon adtam volna oda.
2010. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amelyik nap hazajöttünk a kórházból. Addigra férjem előhívatta az első fotót a szülőszobán amin hárman vagyunk a picikével, és azt is beletette a borítékba.
2010. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szintén varratszedéskor adtam oda neki. Szülés után nagyon gyorsan eltűnt a dokim, ha akkor akartuk volna odaadni, nem is sikerült volna. :)

S varratszedéskor tényleg csak kettesben voltunk, így nem volt kellemetlen.

2010. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

a fényképes megoldás nagyon szimpi, nem olyan nyers a szimpla fehér boríték.

2010. nov. 14. 18:42
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is csempésztem fényképet a borítékba,amelyen a doki mosolyogva mutatja a babát,de én a 6 hetes kontrollon adtam neki oda.
2010. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%

jajj lányok, szerintem le kellene szokni a hálapénzről, nekünk nem lenne szabad adni, mert így előbb utóbb csak rosszabb lesz a helyzet

ezért van már az,hogy sok orvos pofátlan tarifával dolgozik


és sok kismamára rá se bagóznak ha van fogadott doki akkor azért ha nincs akkor azért....

szóval csak magunkat szívatjuk, ideje lenne észrevenni


bocsi

2010. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!