Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudna annyira megbántani...

Mivel tudna annyira megbántani az a személy, akibe szerelmesek vagytok, hogy soha többet ne akarjatok vele szóbaállni?

Figyelt kérdés
Sőt,még még az utcán se köszönj neki..
2010. júl. 3. 11:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, ha megcsalna és utána a képembe röhögne, hogy "hahaha, csak szórakoztam veled, te kis hülye nyomorék :P"

(szerencsére még hasonló dolog sem történt velem, de ezzel biztos el tudná érni, hogy még csak ne is köszönjek neki)

2010. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
76%
Csak álmodtam vagy vol már ez a kérdés??komolyan kérdezem, nem szeretnék bekattanni..
2010. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Az ha megverne úgy,hogy nem érdemeltem meg.
2010. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Elsővel értek egyet.


Egyébként a verést meg lehet érdemelni?

Egy verés után egyértelmű,hogy többet soha nem akarnék semmilyen kapcsolatban lenni az illetővel,még köszönő viszonyban sem.

2010. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
ha arra menne ki a játék, hogy elvigye a fél vagyonomat
2010. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudna úgy megbántani, hogy ne is köszönjek neki, megtanultam kezelni ezeket, és a legnagyobb mosollyal a számon köszönnék neki, tuti nem tudná hova tenni :) intelligensebbnek tartom magam annál, aki ilyet csinál. Leszámítva, hogy megöl egy számomra fontos embert/állatot :(

Volt arra példa, hogy csak szórakozott velem, én pedig az előzőekben leírtak alapján viselkedtem, és nem tudta hova tenni, majd írt, hogy nem tudja hova tenni, hogy mosolyogtam rá, tán még mindig akarok tőle valamit?Mondom nem, csak jó érzéssel tölt el, ha arra gondolok, hogy a legjobbat tette velem, amit emberrel tehetett, hogy elhagyott, és ha ezt érzem mosolygok, na volt nagy bumm :)

2010. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha megölné a kutyáim vagy a macskáim. Azt soha nem bocsátanám meg neki. Azthiszem előbb megbocsátanék egy verést mint ezt.
2010. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Funktasztikus ***** válasza:
38%
én bunkóznák leszidnám mindenféle sz*rnak leégetném az utcán megaláznám minden titkát elmondanék (de am soha nem tennék ilyet max bunkózás)
2010. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Funktasztikus ***** válasza:
45%
öö ha velem csinálná hát kb ugyan ezek:D
2010. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha megcsalna, ha zalkatna, bántalmazna, leszólná, bántaná a hobbim (állatok). Ha ilyenek lennének akkkor szakítanék vele de normálisan viselkednék addig amíg nem zavar.
2010. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!