Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklek senkit...

Miért nem érdeklek senkit sem? Miért vagyok mindenki szemében csak egy rongy?

Figyelt kérdés
Most biztos olyan tanácsokat fognak írni hogy legyen önbizalmam. De ha van önbizalmam se fogok jobban érdekelni senkit. Sose volt hosszabb kapcsolatom egy pár hónapnál, míg más velem egyidősöknek már hosszú, stabil kapcsolatuk van. 26 éves vagyok. Egyszerűen még sosem éreztem azt hogy valaki szeretne engem. Legutóbbi kapcsolatom is inkább bántalmazó jellegű volt. Pofont ugyan nem kaptam, de lelkileg kaptam bántalmazást pl. megszabta volna hogy hova menjek, érzelmi zsarolások, meg az ex-szel is volt összehasonlítás stb. Egyszerűen már rá se bírok férfikara se, nem tudok megbízni senkiben sem. Hiába sportolok, hiába odafigyelek a külsőmre, mivel nem vagyok egy népszerű, nagymenő ember, így a férfiak se rám vágynak.
2019. márc. 31. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A külső nem minden, dolgozz a személyiségeden. Egyébként meg ne olyan férfiakat keress, akik a nagymenő, népszerű lányokra mennek. Ha meg csak ilyen férfiakat találsz, akkor keress más közeget!
2019. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Tudom hülye kérdés, de te mennyire válogatsz? Szoktál olyat mondani, hogy nem kell ezért meg azért? Mert ez baj. Hagyd, hogy aki meg akar ismerni téged az meg is tehesse, aztán ha nem működne a kapcsolat az úgyis látszik.
2019. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy sok férfinak adtam esélyt akár csak egy randi erejéig, de a többségük már az első randin is idiótán viselkedett.
2019. márc. 31. 14:12
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen együttérzek veled, ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te, még a kor is stimmel. Sokszor azt érzem hogy csak átnéznek rajtam mások, de nem látnak. Talán csak nem vagyok elég érdekes az embereknek. De hogy valami hosznosat is írjak,azt gondolom, hogy csak azt lehet úgy kezelni mint egy rongyot, aki hagyja.
2019. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Szomorú de pont sikerült kifognod az idiótákat. Érthető hogy ezek után nehezebb megbízni másokban, de azért egy esélyt mindenki megérdemel :) Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok fiúként. Körülöttem mindenki házas vagy tartós kapcsolatban él stb, engem meg észre sem vesz senki.
2019. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy az élet ilyen. Ásunk, ásunk, kerülhetjük a gyökereket, némelyik visszabassza a lapátot, akkor kicsit padlóra kerülünk aztán felállunk és megyünk tovább. Ha már 26 évesen így állsz hozzá mi lesz veled 40 évesen? Én 23/F vagyok, nekem is vannak dolgok, amik nem sikerülnek, elég sok, de attól nem úgy állok hozzá, hogy akkor értéktelen vagyok. Magadért küzdj ne mások elismeréséért. A párkapcsolatokkal meg nincs mit tenni. Én már vagy 4 éve nem voltam még randizni se. Ez szintén a mai kor hátránya.
2019. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
" a többségük már az első randin is idiótán viselkedett." Nem tudom, hogy milyen történeteid vannak, de az "idiótán viselkedett" birálatod jelenthet egy nagyon elutasito magatartást is részedröl. Itt irhatsz ilyesmit de önmagaddal szemben ne általánosits igy, legyél sokkal öszintébb!
2019. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Egy érdektelen ember vagy. Lehet hogy te azt hiszed magadról hogy te vagy a legjobb nő a világon, de a jelek szerint ez véletlenül sem igaz és a személyiséged csak ront az egészen. Szerezz háziállatot az legalább a kajáért cserébe eljátssza hogy szeret.
2019. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Egy kapcsolat KÉT emberről szól. Az egyik oldalon Te vagy. Azt tudod változtatni, finomítani, feltenni magadban a kérdést: szememben miért mindenki csak egy rongy?
2019. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben a válasz:


Mert csak egy rongy vagy - szerinted. És amit gondolsz, ahogy érzel, azzá válsz.


Egy ronggyal pedig csakis rongyként bánnak.


Amíg a gondolkodásmódodat nem változtatod meg, addig csodára ne számíts.


Hasonló a hasonlót vonzza.


Amint megtanulsz egyedül is boldog lenni, nem görcsösen keresni az igazit, önbecsülést szerezni és önzetlenül adni, nem elvárni, de bízni és főleg hinni, azonnal változás fog beállni az életedben.


Ha erre nem vagy hajlandó, hanem csak a negatív légkört, sírást, panaszkodást gerjeszted, addig negatív dolgokat is fogsz megtapasztalni magad körül.


Ez az élet törvénye.


Lehet nem figyelmen kívül hagyni, de akkor is így működik - ez személyes tapasztalatom.


Voltam én is egyedül, sírtam, panaszkodtam stb - nem segített, a világ nem változott és semmi sem lett jobb.


Aztán gondolkodásmódot/viselkedésmódot váltottam és nahát, megváltozott a világ is.


A megoldás ott van, ahol a probléma: benned.


Semmi köze nincs a sportos külsőhöz.


Belül kell rendet csinálni, mert a lelki deformitásokon az anyagi, materiális dolgok nem tudnak segíteni, de még ha maga Szent Péter lenne a párod, akkor sem lennél boldog.


Egy jó társhoz előbb magadnak is jó társsá kell válnod és hát egy normális férfi sem szívesen venne feleségül egy rongyot.


Válj nővé, mosolyogj, élvezd azt, ami megadatott, hozd ki magadból a legjobbat és akkor a normálisabb pasik is észre fognak venni. Ne csak a külsődre figyelj, hanem a belső kisugárzásodra, mert az sokkal fontosabb!


Lehetsz akármilyen szép, sportos, ha belül üres vagy, ha a gondolataid negatívak, az mind átjön és tudat alatt is elkerülnek mások.


Na, hát ezért!

2019. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!