Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Jasmin név anyakönyvezhető...

A Jasmin név anyakönyvezhető Németországban?

Figyelt kérdés
Úgy értem.. elfogadható, mint német név?
2010. júl. 4. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt szerintem itt nem nagyon tudja neked megmondani senki, kérdezd meg Németországban az anyakönyvi hivatalban, vagy egy német oldalon esetleg. Magyarországon nem lenne anyakönyveztethető így, csak úgy, hogy Jázmin, de hogy Németo.-ban ez hogy megy, azt nem tudom....
2010. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha Te magyar vagy,akkor magyar utónevet anyakönyveznek a gyerekednek akkor is,ha egyébként az náluk nem anyakönyvezhető.Én legalábbis úgy tudom,nálunk is így van.
2010. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a 2. leggyakoribb J betűvel kezdődő név Németo-ban a Julia után! Szóval igen!
2010. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


itt a kommentekben vannak "bizonyítékok" :D

2010. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok magyar, koreai vagyok, de nem is ez a lényeg, nem is ezt kérdeztem.. de azértköszi mindenkinek!
2010. júl. 4. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Hmm mondjuk az sem mindegy, hogy a gyerek milyen állampolgárságú lesz, mert ha magyar, akkor Magyarországon fogják anyakönyvezni, és akkor nem lehet Jasmin, csak Jázmin, ha német lesz, akkor lehet Jasmin (sztem)....ha pedig koreai lesz, akkor nem tudom :D
2010. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
basszuus.xD 14 éves vagyok, a blogomba akartam Jasmin-t névnek.xDxD bocs a félreértést.xD:D
2010. júl. 4. 15:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze. :)
2010. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A JAsmin teljesen elfogadott név itt Németoszágban, semmi gond vele, nyugodtan válaszd azt.
2010. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Németországban élsz? Dejóneked.*-*. tudsz nekem mesélni mailben, hogy milyen?
2010. júl. 5. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!