Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces étkezésre ötletek?

Vicces étkezésre ötletek?

Figyelt kérdés
A kisfiam iskolájában csináltak az osztálytársai körében egy kis házi versenyt és ehhez kérnék ötleteket :) 4 tagú család vagyunk, anya, nagymama és 2 fiú, 1 éves és 6 éves. Kellene egy videót csinálnunk egy vicces, mókás, önfeledt étkezésről, konyhai, evős jelenetet, de semmi ötletem sincs.
2019. ápr. 4. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Kajacsata? Amit a nagymama kezd
2019. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Felcserélt szerepek. Ti ültök az asztalnál, ők pedig tálalják nektek :D "mit ne mondj ebéd közben" pl. "ennek a répának olyan íze van, mint a spenótnak amit nen szeretek" vagy nemtudom :/
2019. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Kajacsatát hanyagoljátok, senki nem szereti ha az étellel játszanak.
2019. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Nagymama az asztalon szájában almával, ti meg malac jelmezben ültök az asztal körül
2019. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem fogunk kajacsatázni, minőségi humort szeretnénk :)
2019. ápr. 4. 20:21
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Apa anyát eteti, anya a nagyfiút, nagyfiú a kisfiút, kisfiú apát :) ez nem vicces, inkább cuki lehet, persze függ az egy éves érettségétől is.
2019. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kötelező verseny? Rettentően erőltetettnek hangzik az egész, valószínűleg nem véletlen sincs neked sem ötleted. Egy esti vacsora azért sok minden, de nem a minőségi humor forrása.
2019. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6os, apa nincs. Nagyi van :)

#7es, Nem, nem kötelező és jól látod a helyzetet, megpróbáltam lebeszélni a fiamat, de annyira szeretné.. és veszíteni valónk nincs, de ötlet sincs, ezért kértem itt segítséget. :) A minőségi humorral arra céloztam hogy nem szeretném pazarolni az ételt kajacsatával. Szerintem az nem vicces.

2019. ápr. 4. 22:18
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem vagytok viccesek, csak erőltetett lesz az egész
2019. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%
Mimi hamburger evő verseny vagy burger aztán öltözetek be különböző karaktereknek és vágjátok össze a videót. Minden versenyző mondjon valami kajás poént.
2019. ápr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!