Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces étkezésre ötletek?

Vicces étkezésre ötletek?

Figyelt kérdés
A kisfiam iskolájában csináltak az osztálytársai körében egy kis házi versenyt és ehhez kérnék ötleteket :) 4 tagú család vagyunk, anya, nagymama és 2 fiú, 1 éves és 6 éves. Kellene egy videót csinálnunk egy vicces, mókás, önfeledt étkezésről, konyhai, evős jelenetet, de semmi ötletem sincs.
2019. ápr. 4. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom elképzelni, hogy mitől lehet vicces egy étkezés, de semmi nem jut eszembe. Jól érzitek magatokat, sokat nevettek vacsi közben az rendben van. De tényleg elég erőltetettnek tűnik ilyesmit tervezni. Ez csak úgy kialakul.
2019. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Hmmm, van egy jó ötletem, ami talàn kisegíthet... Szoval kitesztek az asztalra csomo dolfot, (savanyuuborka, sajt, csoki, chips, kukorica, majonéz, lekvár, sonka, csipos paprika, gumicukor, tonhal) ezeknek a nevét felírjátok külön-külön egy egy cetlire, majd mindenki húz mondjuk 4et, és ezeket a hozzavalokat kell beletenni a szendvicsbe/hamburgerbe, biztos vicces kreàlmányok születnek. (Pl tonhalas lekváros szendvics oreo keksszel) , de mondjuk keresztbe is mehet, hogy a fiad húz neked 3 hozzávalót, te neki.
2019. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Vagy bekötött szemmel evés és ki kell talàlni mit eszik.
2019. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Eddig a 13-as ötlete a legjobb - szerintem. Az tényleg vicces tud lenni. Az 1 éves meg csak néz kerek szemekkel, hogy "ezeknek" meg mi bajuk van?:)
2019. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 piroska és a farkas ***** válasza:
Tejóég ez de gàz feladat... Nekem annyi jutott eszembe, h behuppanhatna a nagyi az etetőszékbe, és adogathatnà a falatokat az egyéves. Persze ez fűgg a nagyi méretétől...
2019. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!