Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek megtetsz...

Van itt olyan, akinek megtetszett a mostohatestvére mint férfi/nő?

Figyelt kérdés
Most olvastam ilyesmiről egy cikket és ezért merült fel bennem a kérdés. Igazából nem is lehetetlen, mert végülis két idegenről van szó. ha történt már ilyen, akkor hogy kezeltétek ezt a szitut?
2010. júl. 4. 21:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd, hogy az olyan egyszerű...:/ Mi van ha szakítanátok? Gondolom, hogy nem ez az első, ami eszébe jut egy embernek, ha megismeri a mostohatesóját. De idő múltán, ha megismerik egymást sztem kialakulhat köztük vonzalom, mert két idegenről beszélünk, akik csak a szüleik miatt ismerik meg egymást.
2010. júl. 4. 21:39
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem ebben semmi kulonos nincs.Ha nem egyutt nottunk fel akk vegulis tok idegen.
2010. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Emberi oldalról tényleg nem különös. De ha a szülők összeköltöznek? Akkor ők is együtt élhetnek, ez pedig eléghúzós ha megbántanák egymást, szakítanának...stb.

A fantáziám határtalan, ezért inkább a tapasztalatok érdekelnek:)

2010. júl. 4. 21:47
 4/12 anonim ***** válasza:
En nagyon szivesen hancuroztam volna a mostoha onokatestveremmel.
2010. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem csak a mohatestvérem tetszik.
2010. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És tudja?
2010. júl. 4. 21:51
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
tudom hogy kicsit morbid és le fogtok pontozni, de én a 3 évvel idősebb lány mostohámmal vesztettem el egy nyaralás alkalmával ennek 3 éve, ő kezdeményezett egy kaland volt ennyi semmi több, azóta alig beszélünk egymással sőt elég rossz a viszonyunk, előtte se volt túl rózsás, sose értettük meg egymást csak arra az időre
2010. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

21:53

Tesóddal vagy mostoha "anyukáddal"?

2010. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21.53 anya élettársa lányával, nem szeretem a tesó szót rá
2010. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha nem élnek egy fedél alatt, akkor nem vészes annyira a dolog. Főleg, ha már a "gyerekek" is felnőttek. Ha tinik, és még együtt is laknak, akkor születhet belőle pár kínos szituáció, főleg ha összevesznek.
2010. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!