Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vagytok a legbüszkébbek...

Mire vagytok a legbüszkébbek amit elértetek az életben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 22:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Eddig arra, hogy a fél éves kislányom mellett lediplomáztam.
2010. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Életem fő műve a kisfiam. Lehetek sikeres a szakmámban, alkothatok bármilyen szépet, megmenthetem a Földet a pusztulástól is akár... Mindennek csak azért van értelme, mert Ő is létezik.
2010. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy kijöttem külföldre a barátommal és a nulláról, kemény munkával sikerült kialakítani egy nyugodt, szeretetteljes életet.
2010. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%

A gyerek az nem elérés (nyilván lehet rá büszkének lenni, lehet, hogy ő a legjobb dolog az életben, de nem elérés)

Én a diplomámra :)

2010. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%

00:30:


Az, hogy szerinted mi számít nagy dolognak az életben, az a te dolgod. Ettől még nem kellene lepontozni azt, aki szerint száz diploma sem ér fel egy gyerekkel.


Azt mondják, gyereket csinálni bárki tud. Nos, ez így is van. Azonban jól felnevelni, erős, egészséges személyiséggé tenni, ezáltal boldog életre nevelni azt a gyereket csak nagyon kevés szülőnek sikerül. Hidd el, ez nehezebb, mint lediplomázni, és bőven ér is annyit.


Szerinted gyereket vállalni könnyű. Szerintem a diploma sem nehezebb. Egymás mellett csinálni a kettőt, és mindkettőbe beleadni mindent, na az már valami.

2010. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%

Direkt írtam,(sejtettem, hogy valaki nem fogja felfogni, látom, így is lett) hogy ettől még lehet a legnagyobb és legjobb dolog az életben a gyerek, de az nem elérés. Az elérés az,ha már felnevelted, igaz. De egy kisgyereket bárki tud szülni, ahogy írtad.

Pontozásról meg te ne beszélj :)

2010. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Hogy 18 évesen eljutottam arra a szintre, hogyha körülnézek, már egyszerűen csak szeretem az embereket, minden feltétel nélkül; megtanultam a jót keresni és megtalálni bennük.
2010. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

10:49:


Én nem pontoztalak. Vitázni szoktam, ha valamivel nem értek egyet, lepontozni csak akkor, ha valaki több hozzászóláson keresztül lényegtelen dolgokról offol.

2010. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

11:39:


egy ember hiába pontoz, ahhoz többnek is kell, hogy látszódjon.. (mellesleg én is le vagyok), de ez már tényleg Off, hagyjuk is :)

2010. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!1 kérés itt ne vitázzatok kérlek másrészt pedig mindenki arra a legbüszkébb amire gondol.Mind1 hogy szül 1 gyereket 1 diploma vagy más.mindenhova ment a felfelé ujj.
2010. júl. 5. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!