Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik már régóta csinálnak egy...

*Glissade* kérdése:

Akik már régóta csinálnak egy sportot vagy a testépítést (több mint 5 év)! Ti elégedettek vagytok azzal amit eddig elértetek?

Figyelt kérdés

Nem gondoljátok azt a tükörbe nézve, hogy:

"uristen de béna vagyok még mindig"

"hogy nézek már ki"

"2 kilót nem birok megemelni"?


2011. szept. 20. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
de.rendszeresen nfutok,kondizok,de még mindig nincs vádlim.a többivel nincs baj,úgyhogy lassan kezdek beletörődni,hogy ilyen vagyok
2011. szept. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bix ***** válasza:
úgy összességében igen. még látok helyeke tamin lehetne dolgozni, de a tükörben is nagyjából azt látom amit szerettem volna.
2011. szept. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha más sportban is lehet nyilatkozni: egyfelől elégedett vagyok azzal, amit elértem, többször 5 év lovas múlttal.

Másrészt egy lovas sohasem mondja, h tud lovagolni.

De azért azt nem mondom, h "Úristen, de béna vagyok még mindig". :)

(meglepetések persze mindig érhetnek, és érnek is, hiszen ez egy ilyen sport)

2011. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TOMAtm ***** válasza:
Hát,meg vagyok félig meddig elégedve,mert az átlagnál messze jobban nézek ki.de azért vannak apróságok amik zavarnak.Pl: mostanában szeretek jókat enni és ez kedz meglátszani a hasamon(nem hájas sörhas hanem kockás,de már kezd eltűnni a megemelkedeett testzsír miatt),térdsérülés miatt nemigazán lábazok most,ezért a felsőtesthet képest elég pipaszár lábam van most épp.remélem hamar elmúlik,nem komoly csak roppant egyet aztán azóta kicsit érzékeny a térdkalács alatt...
2011. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Jöhet még:)

2011. szept. 21. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!