Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy elértétek...

Volt már olyan, hogy elértétek a kitűzött célt, lefogytatok, és mégsem tetszettetek magatoknak?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve. Egészségesen fogytam, sok mozgással, de még így is vastag a lábam, nagy a seggem, alkatból kifolyólag. Másodlagos kérdésem az lenne, mit lehet ezzel tenni?
2011. máj. 28. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én így csúsztam bele egy anorexiába, szóval hagyd a francba. Ha ilyen, hát ilyen.
2011. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elfogadni magad. Ennek az a módja, hogy a tükörben nem a negatívumokat keresed, hanem az, ami szép rajtad.

(Mielőtt kifogásokat keresnél: mindenkin vannak szép dolgok!)

2011. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagy a segged, nagy a lábad..lehet h nem fogytál eleget.. kitűztél X kilót elérted, de lehet h nem elég, izmosodtál is, stb. akkor csináld tovább. mennyit fogytál, paramétereid régen és most, esetleg régi és MOSTANI kép főleg?
2011. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én voltam így. Négy kiló le, modellalkatom lett, tök boldog lehettem volna. Aztán belenéztem a tükörbe, és csak fáradtan annyit tudtam kérdezni magamtól: mire volt jó? Csak fáradt lettem a rengeteg edzéstől, erőtlen z egyoldalú kajától, fásult attól, hogy a kedvenceimet kiiktattam. És mihelyst tökéletes lett az alakom, rögtön találtam más hibát magamon... nem volt elég szép a fogsorom.

Inkább csak edzem, de az evést többé nem korlátozom. Amúgy ALIG látszik valami különbség, de a hangulatomban ég és föld!

2011. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!