Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki az érzelmi...

Van itt olyan, aki az érzelmi analfabéta családjának (saját maga is közéjük tartozván), családtagjának már tett valamilyen nagy bejelentést?

Figyelt kérdés

Igazából inkább megnyugtatásra várok, mint konkrét kérdésem van. Van egy titok a családban, amit egyelőre csak én tudok, de hamarosan elmondom anyumnak (aki a leginkább érintett benne). Na már most mi a családban nem (nagyon nem) vagyunk az az érzelmekről, akár csak kicsit is érzelmes dolgokról nyíltan beszélő típus. Ez a dolog viszont fel fogja kavarni az érzelmeket...

Igazából csak érdekelne, hogy aki már átesett valami ilyesmin, ilyen családban, hogyan tette, mi segítette, mi ösztönözte, hogy igenis előálljon vele.


2019. ápr. 10. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
42%

Nekem elég érzelmes családom van, de én ebben nem hasonlítok rájuk. Én inkább olyan vagyok, mint egy robot. Okos vagyok, közlök néha dolgokat, kijavítok másokat és amugy meg csak vagyok. Szóval nekem is nehéz az érzelmeimről beszélni.

Azt, hogy miképp fognak reagálni nem tudhatjuk sajnos, mert nem ismerjük őket se a szitut, amit mondjuk megoszthatnál velünk és abban tudnánk segíteni, hogy hogyan add elő, és hogyan kezeld.

2019. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!