Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne valakinek ötlete, hogy...

Lenne valakinek ötlete, hogy ezen hogyan legyen túl?

Figyelt kérdés
Betöltöttem a harmincat, még korábban otthagytam az állásom, hogy visszairatkozhassak az egyetemre. Az államvizsga előtt állok, olyan helyen ahol nevetve kiszórják a létszám több mint felét. Minél hamarabb dolgozni szeretnék újra, de a gyűlölet velem szemben egyre erősebb a családban. Nem gyógyítható hatalmasodnak el rajtam. Szeretnék zseni lenni, nem tudok.

2019. ápr. 12. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Sehol nem szórják ki a létszám felét.
2019. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Thispain ***** válasza:
53%
A családod véleményére ne adj, és szakítsd meg velük a komunikációt az államvizsga idejére, ha tudod. Az államvizsgán törekedj arra, hogy te legyél az egyik a létszám feléből, akit nem szornak ki nevetve. Ha valóban zseni vagy, akkor ez sikerülni fog.
2019. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Más is tudja munka meg család mellett is. Én is haragudnék, ha betöltött 30 évesen itt tartanék. Csak én magamra. Valóban nem lehetsz zseni.
2019. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: magyarázd már el ezt a zagyvaságot amit összehoztál. Tanulsz, nem dolgozol, eddig oké. Nehéznek érzed a szakot, ez is oké. De mi ez a hablaty a terjedő gyűlöletről a családodban? Ki gyűlöl? Miért? Mert nem dolgozol? Mondd hogy a párod\gyereked hárklis , nem a szüleid akivel eltartatod magad ennyi idősen... Mert ha a szüleid nyakán vagy, akkor jogos a haragjuk. Munka mellett is lehet tanulni. Ha nem megy, ne tanulj.
2019. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
"Nem gyógyítható hatalmasodnak el rajtam" Ez is totálisan értelmetlen. Mit akartál mondani?
2019. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen értelmetlen amit írsz
2019. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Betegség.
2019. ápr. 12. 16:44
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de ne számíts értelmes válaszra ha képtelen vagy érthetően megfogalmazni mi a baj.
2019. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Zseni tényleg nem vagy ha egy értelmes kérdést sem sikerült összehozni. Tanulsz oké. Mi köze ehhez a családodnak? Én is 30 evesen kezdtem a 2. Dipolmámat. Én sem vagyok zseni, de nem azzal foglalkoztam hányan fognak 1.kapni, hanem tanultam éa 5 kaptam. Ennyi. Magaddal foglalkozz ne másokkal.
2019. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9. Annyi diplomát szerzel, amennyit szeretnél cimbora! 39 fokos lázam volt és segítséget vártam emberektől, nem feltétlenül tőled! A betegség szó valóban lemaradt. Ezért úgy gondoltam nem kell külön bocsánatot kérjek. A lényeg, hogy érezd milyen nehezen veszem fel e pillanatban is borotvaélesre csiszolt kétdiplomás elméddel! Üdv. Ákos J.D. hallgató
2019. ápr. 15. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!