Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednéd, hogy a 15 éves...

Engednéd, hogy a 15 éves lányod 22 éves sráccal legyen viszonya?

Figyelt kérdés
Viszony alatt nem alkalmi kapcsolatot értek, hanem rendes kapcsolatot.
2019. márc. 11. 23:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Oszinten szolva ha engednem ha nem nem lehet mit tenni. Ha tiltod szokik ha engeded meg kitudja mi sul ki belole. En szivem szerint nem engednem mert megiscsak 15 eves gyerek meg... De ha megszokik vagy ellenem fordul azhal nagyobb kart tudok tenni. Ha vegul engeded magyarazd el neki a vedekezest es annak fontossagat, apolj veluk jo kapcsolatot es erd el hogy a lanyod szivesen megbeszeljen veled barmit. Elmondja igy ha problema van es nem titkolozik meg szokdos. Nehez szivvel de mas esely nemigen van
2019. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%
Nem.
2019. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 $$$$$ ***** válasza:
48%
Hat nekem nincs lányom. De tesom lassan ilyen korban lesz. És ha egy ilyen helyzet állna fent a srác nem köszönné meg amit kap. Tesomnak egyszot sem szolnék csak rendbetenném a srácot. Feltéve ha fater nem előzne be ... Nem normalis hogy egy 22 éves srácnak 15 éves barátnője van. A srác eléggé beteg lehet. Én biztos hogy keményen "elbeszélgetnék,, a sráccal hogy elmenjen a kedve a pedofilkodástol...És bárki bármit is mond szerintem egy 22 éves felnőtt nehogy már egy 15 éves kislannyál legyen. ....
2019. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 petizacc ***** válasza:
68%

22 éves vagyok és nem bírom elképzelni, hogy mit tudnék kezdeni egy 15 éves kislánnyal. :D

Szóval elég beteg lehet a gyerek.

2019. márc. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%

Nem beteg, hanem éretlen.

Várnia kellene 3 évet legalább.

2019. márc. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
16%

4/5!

Vannak, akik 13 éves kislánnyal is tudnának mit kezdeni, mondjuk, 25 éves korukban. Volt már ilyen az ismeretségi körömben. Igaz, nem akart többet, mint felszínes flörtöt,

de a kislányt nagyon meg viselte, mert halálosan szerelmes volt.

A 16 éves viszont már van olyan érett, hogy akár

férjhez is mehet. Nagyon korai, de testileg már van olyan érett, noha, szerintem lelkileg, szellemileg még nem. Ezért szülői engedéllyel már 16 éves kortól

lehet házasodni is.

Ezzel sem értek egyet, de a környezetemben nem egy ilyen eset történ t, és nem a kisebbséghez tartoztak.

2019. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Ezek azok akik a koruk belieknek nem kellenek,hát rámennek a naiv 14 15 éves kislányokra..

37N

2019. márc. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
Természetesen igen.
2019. márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
#6 "Ezért szülői engedéllyel már 16 éves kortól" - szerencsére a szülők ebben sincsenek döntési helyzetben... a gyámhatóság engedélyezi.
2019. márc. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
44%
a szerelem nem korhoz kotott,en engednem ,de bizonyos feltetelekel,figyelnek ra
2019. márc. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!