Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jobb közölni a szüleimme...

Mikor jobb közölni a szüleimmel, hogy várandós vagyok?

Figyelt kérdés

Leszögezem, nem vagyok tini, felnőtt vagyok, dolgozok, ahogy a párom is. A helyzet az, hogy a szüleimet szerintem sokkolná ha megtudná, mivel nem is ismeri rendesen a páromat, fél éve vagyunk együtt. Megtartjuk a babát ez biztos, de nagyon félek mit szólnak majd anyuék, főleg apukám.

Most vagyok a 8. héten, és annyira el szeretném mondani nekik, de nem tudom ilyenkor kéne-e, vagy várjunk még vele ?


2019. ápr. 20. 22:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%

"Leszögezem, nem vagyok tini, felnőtt vagyok"


Azt te csak hiszed. Ha 'felsz' hogy mit szolnak mert gyereket vallaltal, akkor nem vagy te felnott, hanem egy anyuci-apuci picilanya, egy megfelelesi kenyszeres kisgyerek.

2019. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Én a 12. hetet megvárnám!
2019. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

A szülés előtt érdemes elmondani!! :) ;)

A 12. Hetet várd meg mindenképp!

2019. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%

Majd, mikor nagyobb lesz és megkérdezitek, hogy vigyáznátok az unokátokra??


Ezt neked kell tudni, hogy milyen a kapcsolatotok, hogy fogadnák a hírt, milyen a kapcsolatuk a pároddal.

2019. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

Tenyleg nem bántasból, de első válaszoló válaszát gondold végig nagyon.

Nagyon korai a terhesseged, ilyenkor meg jobb nem híresztelni

Es azt is hogy meg akarod-e tartani, mert total indokolatlannak tűnt nekem az a felmomdat hogy meg akarod tartani, ha egyszer az a kerdes hogy elmondd-e. Zavarodottsagot eszlelek, mintha nem lennel biztos magadban valamilyen szempontból. Pedig arra maximalisan szükseged van most. Jo egeszseget kívanok.

2019. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%

Akkor itt az ideje, hogy rendesen megismertesd velük a választottadat!

Micsoda család az, ahol a leendő nagyszülők nem örülnek az unokájuknak, és ahol a felnőtt lány fél a saját szüleitől? Mégis mit gondolsz, mit csinálnak veled? Sodróval kergetnek ki? Nem állnak szóba veled? Ordibálnak? Mitől félsz?

2019. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%
felev mulva mar gyerek, fasa, kozold most nehogy masoktol tudja meg
2019. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok magamban, csak nem 100% a kapcsolatom anyuékkal.

Tudják, hogy van párom és látták is, csak nem ismerték meg még nagyon, párszor találkoztak csak és félek, hogy nagyon sokkolnám őket.

2019. ápr. 20. 23:51
 9/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindegy mit szólnának? Elvetetni nem tudják, gondolom nem az ő véleményük miatt fogsz lemondani róla. Ha nem tudják elfogadni hát istenem ez van, te már egy önálló felnőtt vagy (amennyiben nem otthon élsz).
2019. ápr. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
59%
Mindig biztosak vagytok magatokban, 3 év múlva pedig gyerekes egyedülálló anyaként kínlódtok a társkeresőkön.
2019. ápr. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!