Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így nagyon gáz házasságkötés?

Ez így nagyon gáz házasságkötés?

Figyelt kérdés

Párommal 10 éve vagyunk együtt, van már egy gyermekünk.

Szeretnénk megházasodni, de nem akarunk nagy ünneplést. Csak két tanúval bemenni, és összeházasodni.

Messze lakunk mindkettő nagyszülőtől, minden rokontól, így itteni ismerőst kérnénk meg tanúnak.

Szerintetek ez gáz?


2019. ápr. 23. 13:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
de hogy gaz mert lenne nem is ertem a celt nezzetek es ennyi
2019. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz
2019. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Messze laknak, de meglehetne kérdezni őket.

Lehet hogy úgyse lenne kedvük hozzá , de legalább nem rajtatok múlik.

2019. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz?
2019. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kössetek házasságot 2 tanúval, aztán közöljétek a szülőkkel, hogy csendben összeházasodtatok.

Biztosan örülni fognak veletek együtt!

2019. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Az öcséim is így nősültek, pedig szülők, testvérek mind egy városban laktunk. Az egyik bejelentette utólag, hogy összeházasodtak, a másiknál meg csak véletlenül derült ki jóval később, hogy már házasok. Hát nem tudom, én azért a szüleimet meghívtam volna, vagy legalább megkérdeztem volna őket, hogy részt akarnak-e venni, de nem vagyunk egyformák. Nekünk volt rendes esküvőnk, ahogy azt kell, templomi is, és utána vacsora a szűk rokonságnak, kb. 30-40 ember.
2019. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem gáz, házassághoz sosincs késő. :) Az sem gáz, ha ismerős a tanú, de előtte én is megkérdezném a rokonságot. Elmondanám, hogy ez a tervünk, van-e kedvetek, lehetőségetek eljönni, nem haragszunk meg, ha nem. Titokban tényleg ne csináljátok, általában megharagudnak (mégha utána meg is enyhülnek). :)
2019. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem gáznak. Kérdező, te magad is így gondoltad, a párod is, akkor legyen így, főleg hogy már gyerek is van.
2019. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
TEsómék épp így csinálták, egy különbséggel: a két testvér volt a tanú. Sógorom szülei tudták, mikor van az esküvő, de nem jöttek el ( egy városban élnak), nekünk már nem volt, aki jöjjön sajnos, így tényleg egészen szűk körű volt. Nem volt gáz. Sőt.
2019. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.

Én csak a szüleimet, nagyszüleimet és testvéremet fogom meghìvni, de ők a városban laknak és szeretném őket ott látni.

De a két tanús is teljesen rendben van, nem kötelező 100 fős lagzit tartani :)

2019. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!