Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat az exem?

Mit akarhat az exem?

Figyelt kérdés

Már 10+ éve elváltunk, azóta egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot, nem kerestük egymást, messze is lakunk egymástól, és azt látom, hogy sorba jelölgeti ismerősnek fb-on a családtagjaimat, rokonaimat. Nagyon nem örülök neki, de nem tilthatom meg senkinek, hogy ismerősök legyenek.

Én egyáltalán nem értem az ilyet. Mire jó ez? Ti mikor tennétek ilyet?

41 éves férfi vagyok.



2019. ápr. 27. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Érdekesek az emberek. Vannak sokan, akik bejelölnek olyanokat, akiket csak felületesen ismernek, vagy találkoztak 2x, aztán már ismerősnek jelölik. Lehet, hogy az exed is ilyen és nincs különösebb ok.

Ti ismerősök vagytok a fb-on? Nem írogat esetleg?

2019. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem szoktam az exem Facebook tevékenységével foglalkozni. Amúgy meg mindenki azt jelol be, akit akar. Attól, hogy nem vagytok együtt, még ismeri a családodat, rokonaidat, nem?
2019. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem ismerősöm.

Ismerte a családomat, de eddig senkivel nem tartotta a kapcsolatot.

2019. ápr. 27. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

1.'Mire jó ez?' - Nem tudom, mire jó ez- talán rájött. hogy kér volt szakítanotok, vagy valami ilyesmi.

2.'Ti mikor tennétek ilyet?' -Semmikor, nem is vagyok fent az arckönyvön.

2019. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A ravatalozóban van összesen két ember a koporsó mellett. Egyszer csak az egyik odasúgja a másiknak, hogy


"Pedig a facebookon több, mint kétezer ismerőse volt..."

2019. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál a pont... vannak emberek, akik úgy gyűjtögetik a virtuális ismerősöket meg lájkokat, mint más a bélyeget vagy a régi pénzt...

Kérdező, tök felesleges foglalkoznod vele, ha neki az kell, hogy ezernél is több "ismerőse" legyen a facén, hát legyen vele boldog.

2019. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én inkább attól tartok, hogy szingli lett, és így akar közel kerülni hozzám. Válás óta lett egy gyereke, de nincs most senkije. Amúgy a testvérem szólt először , hogy felbukkant, de már 3-4 rokonom is jelezte. Szerintem csak idő kérdése, hogy mikor kezd rólam kérdezősködni.
2019. ápr. 27. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"Én inkább attól tartok, hogy szingli lett, és így akar közel kerülni hozzám... Szerintem csak idő kérdése, hogy mikor kezd rólam kérdezősködni." - és ettől miért kell tartanod, Kérdező? Kérdezősködik, a rokonaid meg megmondják, hogy jól vagy, éled az életed... nem? Ha meg rád ír, akkor gondolom megírod neki, hogy bocs, de nem szeretnél vele kapcsolatot tartani, azt ennyi. Mi van ebben para meg kombinálni való?
2019. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelölöd vissza. Kizárod.

Veled keresi a kapcsolatot, csak "köröket tesz", így akar becserkészni.

Ez 100%. Különben miért tenné?

2019. ápr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!