Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Exem akivel jóban vagyok...

Exem akivel jóban vagyok elhívott a haverjaival találkozni. Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottunk, nem vagyunk rosszban, de volt egy időszak mikor majdnem megint össze jöttünk, de azt mondta már nem tud hozzám vonzódni. Ettől függetlenül beszélő viszonyban maradtunk.

Nincs barátnője, azt mondja nem is akar. En sem akarok kapcsolatot.

Tegnap is és ma is elhívott egy haverjával és annak a barátnőjével közös programra.

Azt mondja nem fog átverni, nem szeretne tőlem semmit, csak ha gondolom menjek ha szeretnék érezzem jól magam.

Volt pàr mondata, ami arról szólt, hogy nem lett volna olyan rossz a kapcsolatunk ha ebben-abban máshogy viszonyulunk egymáshoz. Meg rajtam múlik mi lesz köztünk, ne görcsöljünk rá.

Aztán ezt csak pár mondat erejéig említette, általában azt hangoztatja nem akar tőlem semmit.


Akkor valójában mit akarhat? Ő sem tudja?

Úgy döntöttem elmegyek velük, szerintetek rossz döntés?


A haverját meg annak barátnőjét nem ismerem csak látásból, a szakításunk után lett jóban velük..


20/l



2018. máj. 6. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Megmondta, hogy mit akar: semmit. Nem vonzódik hozzád.

Akkor mi a kérdés? A pasik nem olyanok, mint a nők, ők azt mondják, ami van.

2018. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem mennék. Valószínű, hogy nem akar semmit tőled, de elengedni sem akar, nem akarja, hogy továbblépj. Talán "tartalékba" akar maga mellett tudni.

Szerintem szakítás után az a normális, ha a felek egy ideig nem találkozgatnak. Idő kell, míg továbblép az ember, és ha az ex állandóan ott van a közelben, még akkor is, ha már nincsen meg a szikra, zavaró. Ettől még fél év, egy év múlva lehet találkozni, meg "jóban" lenni, lehet normálisan viszonyulni a másikhoz, de előbb nem érdemes erőltetni a barátkozást.

2018. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!