Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy anyám ennyire szégyenlős előttem?

Figyelt kérdés

Pl. mikor fürödni megy nekem be kell bennem a szobámba nehogy meglássam törölközőben, aztán egy pólót vagy egy nadrágot se mer átvenni előttem és még sorolhatnám. Csak velem ilyen, a nővérem meg apám előtt simán csupaszkodik.

16/f


2019. ápr. 28. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Elképzelhető, hogy normális. Nem mindenki szeret pucérkodni a 16 éves kamasz fia előtt.
2019. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
94%
Teljesen normális.
2019. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen normális, a férje előtt meg a szinte felnőtt azonos nemű testvéred előtt "csupaszkodhat", az nem zavarja.

A te eseted más, kamasz fiú vagy, ébredező ösztönökkel, vágyakkal, felfokozott kíváncsisággal. Ha kiskorodtól ezt a pucérságot szoktad volna otthon, ez lenne természetes. Nyilván nem így van, normális az anyud reakciója.

Egyébként HONNAN TUDOD, hogy csupaszkodik apád, nővéred előtt? Remélem, nem leskelődsz?

2019. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy nem akar pucéran flangálni előtted, oké.


De azt nem értem, hogy ha magára teker egy törülközőt, akkor minek ennyire kerülni a másikat.

2019. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Strandra se megy? Vagy veled nem megy? Vagy ez pl. hogy működik nálatok?


#3: azért ahhoz nem kell "leskelődni", hogy tudja, hogy az apja előtt is "pucérkodik" az anyukája, meg ahhoz se, hogy tudjon róla, hogy csak őt küldik be a szobájába ilyenkor, a nővérét meg nem.

2019. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Normális. Kamasz fiú vagy. Itt is sok olyan kérdés, válasz volt már, hogy a fiúk utálják ebben a korban lengén látni az anyjukat. Biztos csak nem akar téged kellemetlen helyzetbe hozni.
2019. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
78%

#4 az ilyeneket én se értem

#5 nem járunk strandra, de valószínűleg bikiniben is ezt csinálná

2019. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Az normális, hogy szégyenlős a kamasz fia előtt.


De az nem, hogy ezért neked kell elvonulni.

Ha át akar öltözni akkor tegye elvonulva és ne mászkáljon ki a fürdből egy szál törölközőben.

2019. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

8-as, nálad a pont!

Ha szégyenlős a fia előtt, akkor menjen fürdőköpenyben! Nehogy már azért küldje be a fiát a szobájába, mert nem képes valamit magára venni!

2019. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, a strandon, fürdőruhában nem szégyenlősködik annyira, ahol hasonlóan néz ki mindenki.
2019. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!