Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy anyám ennyire szégyenlős előttem?

Figyelt kérdés

Pl. mikor fürödni megy nekem be kell bennem a szobámba nehogy meglássam törölközőben, aztán egy pólót vagy egy nadrágot se mer átvenni előttem és még sorolhatnám. Csak velem ilyen, a nővérem meg apám előtt simán csupaszkodik.

16/f


2019. ápr. 28. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a strand nem jó példa. Ott nyilván még idegen férfiak előtt is fürdőruhában, bikiniben van egy nő. De az nem jelenti azt, hogy akkor nyugodtan mutatkozhat fehérneműben egy idegen férfi előtt is. Tök más a kettő. Vagy nem tudom, mit szólna itt sok férfi, ha felesége, barátnője, simán megjelenne fehérneműben bárhol, azzal a felvetéssel, hogy hát ennyit strandon is látnak belőle :D


Kérdező: szerintem örülj neki, hogy nem meztelenkedik előtted. Az sokakat zavar. Az azonos nemű tesód előtt nyilván nem, és apukád előtt meg pláne nem szégyenlős, ez normális.


Arra kérd meg, hogy ne neked kelljen a szobádba menni, hanem ő öltözzön fel a fürdőben és ne törölközőben mászkáljon.

2019. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
51%
Fél, hogy fel fog állni a nokedlid ha meglátod őt!
2019. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért te Ádám-kosztümben szoktál végigvonulni lóbálva a f...odat Anyukád meg a nővéred előtt? Te kis perverz.
2019. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!