Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha egy 65 éves nő...

Normális ha egy 65 éves nő szégyenlős egy 27 éves férfi orvos előtt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 07:04
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nincs különbség 65 és 25 éves nő között csak kinézetre.Csak a fiatalok mind azt hiszik ,hogy idősen más lesz,de nem persze a testünk öregszik .de a lelkünk nem biztos,hogy változik.
2012. márc. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagymamámnak új háziorvosa van egy 27 éves orvos és nem megyek el hozzá pedig beteg.De mivel falun lakunk nem nagyon tud válogatni.
2012. márc. 22. 07:14
 3/8 anonim válasza:
Biztos írnak más hozzá szólásokat is,mert én is 27éves vagyok,de én így látom az idősebbeket.Szomszéd kisebb városba nem tud átjelentkezni háziorvoshoz? Esetleg próbáld rá beszélni a fiatalra idővel csak megy hozzá.Első voltam
2012. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Független az életkortól, le kell küzdenie. Ez az ő része a saját gyógyulásában.
2012. márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Éppen mert idösebb, azt szokta meg, hogy nem vetközik le idegenek elött, már alapesetben is szégyenlös. Az meg, hogy az orvos fiatal, még jobban zavarhatja, mert gondolom, azért meglátszik a testén a kor, és nem szivesen mutogatja, föként fiatal férfi elött. (Esetleg hallot tróla valamit, hogy megjegyzéseket tett másokra, vagy hasonló.)
2012. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáld neki elmagyarázni hogy orvos minőségében nézzen arra az emberre és nem mint egy 27 éves férfira.


Egyébként meg mire oda eljutnak látnak már nagyon sok mindenkit pucéran 0-99-ig... és nem is igazán úgy néznek az emberre hogy ugh milyen a teste hanem hogy na ez a munkám nézzük meg van-e valami fizikai megnyilvánulása a betegségnek.

2012. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Házi doki?

Oh hát már azt véltem, nődoki

2014. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát házi dokinál minek lenne már szégyellős -
2014. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!