Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most gáz, ha az anyját tovább...

Most gáz, ha az anyját tovább látogatom?

Figyelt kérdés
A párom 2 hete szakított velem, 4 éves kapcsolat után. Azt mondta, többet beszélni sem akar velem. Az anyja fél éve beteg, jártam ki hozzá korábban, most nem tudom, mi lesz. Szakítsam meg vele is a kapcsolatot, mert a párom nem akar tudni többet rólam?
2010. júl. 6. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem gáz, de ilyenről még nem hallottam, hogy vki az anyósjelöltet ennyire szerette volna.


A férjem unokatestvérének a szülei az ex-barátnővel tartják már 15 éve a kapcsolatot.


Nekem nem lenne kedvem, ami elmúlt az elmúlt.

2010. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem gáz, járj csak tovább az anyjához..


Sztem a pasinak megjön majd az esze, hameg nem akkor válaszhat, hogy vagy az új nő, vagy az anyja+te..


Fogjatok össze nők! Ne hagyjátok magatokat :P

2010. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az exed azt fogja hinni, hogy be akarod hálózni az anyját, meg hogy semmi áron sem akarsz lekopni, így még jobban megutál. Én nem járnék ezután le hozzá, maximum egyszer meglátogatnám, ha nagyon jóban voltatok.
2010. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az anyját Ő szeretné-e,hogy fennmaradjon a kapcsolatotok.De ne legyél tolakodó semmi képen,az exedre pedig főleg ne akard ráerőltetni magad.Inkább jöjjön az anyja hozzád ha fenn akarjátok tartani a kapcsolatot,de nehogy eszedbe jusson "véletlenül"összefutni vele.Ha Ő azt mondta vége és nem akar látni sem,akkor ezt vedd tudomásul és tartsd tiszteletbe.
2010. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én megmondtam neki, hogy maga miatt és nem a párom miatt érdeklődöm, de azért pont emiatt van bennem kényelmetlen érzés: ne higgye azt a volt párom (akit egyébként nem keresek sehogyan sem), hogy őt akarom még kézben tartani.
2010. júl. 6. 16:24
 6/7 A kérdező kommentje:
És hozzájuk nem megyek, bár "anyós" hívott már oda is.
2010. júl. 6. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:

4-5 éve jártam egy sráccal vagy fél évig,anyukját annyira megszerettem,mai napig benézek ha hozzá ha arra járok,igazi pótanyuka lett volna...van vőlegényem azóta,tudtuk függetleniteni azt hogy a fiával jártam anno...

23/N

2010. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!