Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok tovább tűrni. Mit...

Nem tudok tovább tűrni. Mit csináljak? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. (nemrég töltöttem be) Anyukámmal élek,apukám nem kiváncsi rám,nem számíthatok rá. Van egy barátom 2 éve,vele vagyok minden hétvégén,anyukám pedig nem érti meg hogy a barátommal csak akkor tudok találkozni,általában balhé van miatta. Ilyenkor ha elmegyek van hogy hivogat engem,barátomat,barátom szüleit,rendőrséggel fenyegetőzik,sőt egyszer volt hogy barátomék kapujában ordibált,az egész utca tőle zengett. Hétköznaponként dolgozom,gyerekekre vigyázom,addig se vagyok itthon,de ha hazaérek mindig talál valami kifogást hogy ordíthasson velem. Nem tudom meddig bírom ezt,de sehova nem mehetek. Barátomékhoz nem akarok semmiképpen sem,még fiatalok vagyunk. Ma viszont betelt a pohár. Hazajöttem a munkából és anyám nekemjött,nekem akart dobni egy széket. Sokszor úgy gondolom nem normális,ezek miatt a tettek miatt. Csak az a kiút ha abbahagyom a sulit és elmegyek dolgozni,albérlet? :S Azt nem akarom..de itthon idegronccsá válok lassan..nincs értelme az életemnek..
2010. júl. 6. 17:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy anyukám az ismeröseinek azt hazudja hogy én megverem és nekimegyek,így minden ismerőse ellenemvan..
2010. júl. 6. 17:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátriai eset az anyukád, az 1000 százalék! Irigy rád, hogy neked van kapcsolatod, ő pedig magányos. Ez itt a legnagyobb probléma. Kezeltetnie kellene magát nem téged tönkretenni.
2010. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ez a helyzet,akkor pedig menned kell.


Esetleg megpróbálhatnád megkérdezni,hogy mi a problémája.Ha az,hogy ritkán vagy vele,akkor próbálj több időt vele tölteni(akár a barátoddl is,mondjuk minden második héten mehetne ő hozzátok)


Valószínű nem sikerült feldolgoznia még a válását,nincsenek barátai sem.Persze,ha így folytatja még jobban magára marad...valószínű ezt tőled nem fogja elfogadni,ha van olyan rokonotok akire hallgatna,érdemes beszélni vele.

2010. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idöd van még hátra az iskolából? MErt ha nem sok, akkor mepróbálhatnád mégis elviselni. Ha tovább akarsz tanulni, akkor meg már jár egy csomó juttatás, be tudsz kollégiumba kerülni, igy javulna a dolog.

Ha tényleg ennyire türhetetlen a helyzet, akkor be tudsz menni a gyámhivatalba, de jó lenne, ha valami bizonyitékod lenne anyád viselkedéséröl: pl. amikor tombol, azt felvenni telefonnal.

2010. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vedd fel a következő ordítását, és játszd le egy pszichiáternek.
2010. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

17.32:18 elmúlt,szerinted mit mondanának neki a gyámhivatalba?

Ráadásul ott sem varázslók ülnek...

2010. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele semmit sem megbeszélni. A barátom pedig nem fog átjönni,mert anyukám mindig ordítozik vele. Érzem hogy kezdek összeomlani,nem sokáig bírom,főleg hogy azzal fenyegetőzik hogy kidob a házból,vagy hogy feljelent a rendőrségen,hogy én megvertem. Nekem senkisem hisz hogy ő jön nekem mindig,mert minden ismerősét rögtön felhívja hogy tanuskodjanak ellenem.
2010. júl. 6. 17:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Emeltél rá kezet valaha?
2010. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahogy volt a válasz is vedd fel a következő "bekattanását" telefonra, kamerára, diktafonra vagy akármire. És vidd el egy pszihologushoz, vagy családsegítő központhoz. De még időben, amíg tetlegeségig nem fajul a dolog. Az iskolának nincs kollégiuma, oda nem tudnál menni? Légy erős, és kitartást!
2010. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem ütöttem meg soha.

nincs kollégium:(:(

2010. júl. 6. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!