Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nem bírom tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem bírom tovább, valaki segítsen. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Jelenleg végzős vagyok, készülünk a Szalagavatóra, tánc óráink vannak. Mivel 36an vagyunk az osztályban(29 lány, 7 fiú arányban), ezért fel kellett kérnem valakit. Rögtön tudtam, hogy kit fogok megkérdezni, aki elsőre el is vállalta. Nos, ez a fiú(legyen Sz.) egy nyílt, értelmes, udvarias, barátságos, humorgép srác, aki külsőre nekem pont az ideálom, az érdeklődési körünk nagyon hasonló.

Amikor nyáron voltak a próbák, természetesen nem voltam bátor egy egyszerű beszélgetésnél se. Például vártunk a buszra tánc után, azt vettem észre, hogy végigmér, néz sokáig..van rajtam pár kiló fölösleg, dolgozok rajta folyamatosan, hogy jó alakom legyen, leadtam 9. óta majdnem 20 kilót. Nem sok kéne, igazából már most sem vagyok olyan duci. Témához visszatérve, próbák közti szünetekben mindig piszkált, a cuccaimmal szórakozott, viccelődtünk sokat, nagyobb érdeklődést mutatott, mint most. És épp ez a baj. Egyik barátnőm nemrég elmondta neki a tudtom nélkül, hogy tetszik nekem..csalódtam ebben a barátnőmben, miután megtudtam ezt, de elmondta, hogy segíteni akart, nem bírta látni, hogy szenvedek. Sz-ba több, mint fél éve szerelmes vagyok, még nem éreztem ilyen intenzíven senki iránt. Megváltoztam kívül-belül. Furán viselkedik nagyon, amikor megtudta, barátnőm mondta, hogy furán nézett és egy kb. miafranc nézéssel válaszolt látszólag, nem mondott semmit. Nem beszélünk sokat, de mindig néz..szórakozunk ugyan úgy, de nem mesél magáról. Meg szeretném nagyon ismerni..amikor elalszik mellettem a buszon, rásandítok, annyira bennem van az, hogy odabújnék hozzá, megsimogatnám szeretettel az arcát, akármi..Persze ez természetes, a szerelem már csak ilyen.

Csak ez a bajom, hogy nem hagyja magát megismerni, és én sem tudok vele úgy beszélgetni/viselkedni, mint más barátaimmal/barátnőimmel. Tudom, hogy ez pont nem fog menni az érzéseim miatt. A felét le se írtam,de már nincs erőm se.


2011. okt. 30. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy oszinte legyek ,lusta vagyok elolvasni az egeszet.
2011. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, máshogy nem megy. Kérdezd meg tőle, hogy milyennek lát téged és milyen érzés van benne vele kapcsolatban. Egyébként ha nem tesz semmilyen lépést hiába beszélgetsz és flörtölsz vele akkor felejtős.
2011. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rövidebb magyarázatot kellene írnod
2011. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele beszélgetni anélkül nem lesz köztetek semmi... Ha rá vársz hogy kezdeményezzen ő meg rád vár akkor ebből nem lesz semmi

Legyél picit tökös ;D (ha már a fiú nem az de szerintem még túl fiatalok vagytok és azért nem nyit a fiú)


20F

2011. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!