Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek tovább? Teljesen...

Hogyan lépjek tovább? Teljesen be fogok kattanni. Aki volt már ilyen helyzetben, kérem segítsen!

Figyelt kérdés
Halálosan beleszerettem valakibe, de nem jelentek neki semmit. Játszadozik velem, mikor az érdekei úgy diktálják, kihasználja a rajongásomat, de sokkal-sokkal többet tesz olyanokért, akik töredékannyit nem csinálnak meg neki, mint én, és nem is szeretik igazán. Az eszemmel tudom, hogy a szeretet nem olyan dolog, amit elvárni vagy kiprovokálni lehet, nek is szabad akarata van, és muszáj tiszteletben tartanom a döntését, hogy nem akar elfogadni, akkor is, ha nagyon fáj. Viszont szó szerint belehalok... Nincs pillanat, hogy ne gondolnák rá, és már ez megy két éve. Most különösen nehéz, mert úgy alakult, hogy szinte egyáltalán nem fogom látni, még annyit se, mint eddig. Van erre megoldás a napi szintű berúgáson, vagy egyéb önpusztításon kívül? Nagyon el vagyok keseredve...
2011. szept. 8. 20:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Elnézést a gépelési hibákért, siettem.
2011. szept. 8. 20:44
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló 5 évig ment a huzavona. Én egyszerűen belefáradtam és mentem kerestem mást. Ami persze neki nem tetszett, de akkor már volt annyi eszem, hogy elhajtottam jó messzire. Azóta hála isten nem kerestük egymást többet.
2011. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szórakozik veled ne foglalkozz vele....hagyd ott...de van 1 stratégia: mutasd azt, hogy ő nem érdekel téged de sztem hagyd keress egy normális észjárású lényt :)
2011. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy léphetsz tovább, hogy eldöntöd először is, hogy továbblépsz. 2 út áll előtted: tönkrevágod magad, egy nyomorult alkoholista megkeseredett vénkisasszony leszel és egy valag macskával fogsz elfonnyadni, miközben a letűnt szerelmed fotóit nézegeted még 70 évesen is, vagy erőt veszel magadon, megszakítod vele a kapcsolatot, jól kigyászolod magad és elindulsz felfelé a lejtőn, a jövőbe nézve. Tudom, miről beszélek, én életem eddigi legnagyobb szerelmét veszítettem el, akivel mi együtt is voltunk 3 évig, csak épp kiderült, hogy ő még csak megközelítőleg se szeretett úgy, ahogy én őt. Ez 3 hónapja történt, én is majd belehaltam, de azonnal tudatosítottam magamban, hogy MOST ezt mérte rám a sors, de fel fogok állni. És tudom azóta is, hogy meg fogok gyógyulni.
2011. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

5 év, Úristen... :-(

Igen, már próbálkoztam azzal, hogy érdektelenséget játszottam, de ő bírta tovább.

2011. szept. 8. 20:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el amennyire csak lehet! Ha nem tudod, mert vannak közös találkozásaitok, a beszédet minimálisra szűkítsd vele. Keress magadnak valaki mást minél hamarabb, mert mindig könnyebb túllépni valakin, ha van valaki más! Tudom nem egyszerű, jelenleg én is ebben a cipőben járok...de nem is lehetetlen! ;)
2011. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Itt most lehetne mindent írni hogy menj el kupiba meg basszál be meg tépjél be de,erre nem lehet jó válaszokat adni a szerelem az nagy cigi(szopás) ott nem az ész diktál ,de ha nem fogod sokat látni az jobb lesz hidd el . Bár KUPI NEM OLYAN ROSSZ ÖTLET MENJ EL NAGY CICIS IGAZI BOMBÁZOKKAL JO LESZ .)
2011. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi, de az a helyzet, hogy hetero nő vagyok, szóval kihagynám a cicis bombázókat. Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 8. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, ha te ezt ilyen racionálisan látod, mi a francért pörgeted magad rajta 2 kemény éve és közben hagyod elsétálni azokat, akiknek te lehetnél az életük értelme? Ha nem kellünk valakinek, akkor nem kellünk, szerelmet nem lehet kikoldulni.
2011. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megvan az a pillanat, amikor a szíved is felfogja, hogy nem éri meg.
2011. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!