Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zárkózik el?

Miért zárkózik el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal 1 éve vagyunk együtt, en 20 párom 33 éves.

Mostanában emlegetem a gyerek témát (hogy majd egyszer 2-3 éves múlva)

De a párom inkább meg se szólal, vagy puffog hogy en meg fiatal vagyok, meg meg nincs itt az ideje ha pedig nem ezeket mondja akkor azt hogy "en nem gondolkozom ennyire előre".. Ha pedig ra kérdezek hogy miert nem lehet szóba hozni se akkor mindig jon a kifogás higy biztos rossz napja volt epp stb.. Nem tudok ki igazodni rajta.

Mindig mondja hogy csak velem kepzeli el a jövőjét,mar nem akarok massal lenni, épül a házunk is, anyagiak is megvannak kb 600+ kettonk fizuja havonta osszesen.

És tudja hogy nekem miért fontos hogy legalább néha pár percre beszéljünk róla.. Már sajnos így én nem tudok egy jövőt képzelni vele, mert úgy hiszem nem egyeznek a terveink.



2019. máj. 10. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem akar még gyereket, ennyire egyszerű az oka. Távol van még neki, így teljesen felesleges róla beszélni is, mert az évek alatt sok minden megváltozhat, így gondolkozik szerintem
2019. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Kitartás, szerintem még nem érzi érettnek magát a gyerekhez. Mi épp így voltunk. Nálunk csak 3 év a korkülönbség,most 9 hónapos a babánk. Én mar 4-5eve szerettem volna gyereket, de a férjem mindig azt mondta, h miért akarom raeroltetni, ő meg nem áll keszen rá. Sokszor szóba hoztam a gyerek témát, mindig ez volt rá a válasz, meg hagyjam őt, mert fáradt. Többször mondtam neki, h én nem vagyok 40 évesen akarok szülni, azt a gyereket fel is kell nevelni. Aztán csak mostanra adta be a derekát, és most már belatja, h nekem volt igazam. Nekem amúgy meg se fordult a fejemben, h elhagy ám őt,amikor hátrált a gyerek témában. Jobb férjet és apát el se tudnék kepzelni. 😊
2019. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha te nem is vagy felnőtt, ő már igen. 1 éve vagytok, együtt, 4-5 éves kapcsolatok is tönkremennek. Szerinte még nincs itt az ideje beszélni arról hogy te már gyereket szeretnél 2 év múlva, úgy készüljön. Tudja hogy még bármi változhat. Ő 33, te 20. Neked van még időd, miért akarsz rászülni egy gyereket a fejére? Vagyis pontosabban, legalább annyit tudsz, hogy nem egyeznek a terveitek. Talán nem kellene "mostanában gyakran felhozni", ahogy mondtad. Megmondod neki, hgy te majd szeretnél gyereket a jövőben (VALAMIKOR, nem letámadod hogy 2 év múlva kötelező), ha ő is készen áll rá, és áll ott szerinte a kapcsolatotok. Ha azt mondja egyáltalán nem akar gyereket, akkor kalap kabát, állj tovább.
2019. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
2.vagyok, azt nem írtam, h 13 éve vagyunk együtt, úgyhogy nem siette el a gyerek vállalat, és így is kitartó voltam, de megérte. 32 éves vagyok
2019. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok régóta együtt.

Nem akar gyereket.

Szerintem az nem jó kapcsolat, ahol erről még beszélni sem lehet, és ennyire nem akarja elmondani, hogy ő hogyan tervezi. Én nem lennék olyan biztos abban, hogy veled tervez.

2019. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
20 éves vagy, csak 1 éve vagytok együtt.. Ne haragudj, de szerintem igaza van, hogy még borzasztóan korai. Bár ha még nagy távlatokban sem hajlandó róla beszélni, akkor az annyit jelent, hogy ő nem akar gyereket és hárít. A helyedben komolyan leülnék vele, hogy most már ne kerteljen és legyen őszinte, nem érdekelnének a kifogásai..
2019. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 15:35-os hozzászóló! Egy utolso tapló paraszt vagy! Rólad csak ennyit! Nekünk is volt Nagyon meglepi x randi után hogy ki hány éves!


Aki pedig nem tud szöveget ugy olvasni hogy értse is.. Nem erőltetek én semmit. Ha szóba is hozom közlöm hogy nem most mert most még az isten mentsen a gyerektől. De 2-3 év mulva már szeretnek belekezdeni. Eddig ezzel sem volt baja,eddig o is kiegyezett ezzel aki ezt se értené: EBBEN 100%-IG EGYET ÉRTETTÜNK HOGY 2-3 ÉV MÚLVA JÖHET A BABA!


A többieknek köszönöm a bíztató válaszokat, kicsit megnyugodtam. Csak inkább az bánt hogy elfordul, mindig mondja hogy alig varja hogy osszekoltozzunk. De ennyi

2019. máj. 10. 15:56
 8/11 A kérdező kommentje:

15:50!


Igen ez az en sanda gyanúm is, hiaba mondja nekem azt hogy szeretne o is.. Én kijelentwttem ha nem szeretne én elhagyom, mert en mindenkepp szeretnek majd, nem tudnám elképzelni magam egy gyerek nelkul.

:( és itt nem a korom kell nezni. Megvolt az eletutam ami igen kemeny volt. Ebbol kifolyólag is fontos nekem. Es o ezt pontosan jol tudja

2019. máj. 10. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
A múltad miatt kellene 22 évesen gyereket szülni? Inkább pszichológus kellene neked. A gyerekre megérni kell, nem pedig egy életcélnak vagy kitűzőnek gondolni, amit most azonnal meg kell szerezni.
2019. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20 évesen én is úgy gondoltam, h 22-23evesen szeretnék szülni. Akkor már együtt voltunk 1 ideje a parommal. Aztán mikor 23 lettem, be láttam, h elhamarkodottan mondtam a szülés. Még nem éreztem magam felelossegteljesnek. CSak pár év múlva. Te sem tudhatod még mit hoz a jövő, szerintem akkor elég lesz újra szóba hoznod. Ki tudja, lehet neked is neki is változik még a véleményetek. 2-3 év az hosszú idő, addig még sok minden változhat.
2019. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!