Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zárkózik el?

Miért zárkózik el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal 1 éve vagyunk együtt, en 20 párom 33 éves.

Mostanában emlegetem a gyerek témát (hogy majd egyszer 2-3 éves múlva)

De a párom inkább meg se szólal, vagy puffog hogy en meg fiatal vagyok, meg meg nincs itt az ideje ha pedig nem ezeket mondja akkor azt hogy "en nem gondolkozom ennyire előre".. Ha pedig ra kérdezek hogy miert nem lehet szóba hozni se akkor mindig jon a kifogás higy biztos rossz napja volt epp stb.. Nem tudok ki igazodni rajta.

Mindig mondja hogy csak velem kepzeli el a jövőjét,mar nem akarok massal lenni, épül a házunk is, anyagiak is megvannak kb 600+ kettonk fizuja havonta osszesen.

És tudja hogy nekem miért fontos hogy legalább néha pár percre beszéljünk róla.. Már sajnos így én nem tudok egy jövőt képzelni vele, mert úgy hiszem nem egyeznek a terveink.



2019. máj. 10. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Alighanem korai volt még a közös ház építésébe belevágni.
2019. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!