Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Velem miért...

Mit csináljak? Velem miért nem törődnek ennyit?

Figyelt kérdés
A 12 éves hugomnak műkörme lehet,eljár ide-oda,nekik nem nézik hány órát ül a gép előtt,ha egy fél órára ide ülök,akkor már szólnak,hugom pedig több mint 10 órát ül itt,annyi csokit eszik amennyit akar,nem szólnak rá semmiért,hírből sem ismeri a mosogatást,stb..Engem nem szeretnek? Mindig kibeszélnek.
2010. júl. 6. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
hány éves vagy?
2010. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
édes testvérek vagytok?
2010. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

15,de nem lázadok!!

Anyám mindennek elhordd,k*rvának,k*csögnek,stb..

És ezalatt a 15 év alatt soha nem ölelt/puszilt meg!

2010. júl. 6. 20:11
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen!
2010. júl. 6. 20:12
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Őt elkényeztetik,mert Ő a kedvenc.Te leszel majd a palimadár felnőttkorodban is,aki megcsinál és elintéz nekik mindent,Ő meg a nagy hangadó,,nulla tudással,de nagy adag egoizmussal.Persze,csak ha hagyják,hogy ez így maradjon.A szüleidnek kéne beszélni a fejével.
2010. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
kérdezd meg tőle
2010. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Remélem már szerelmi multja is van! Adnék neki műkörmöt és csavargást!

Tiltakozz a szüleidnél és figyelmeztesd őket, hogy ezzel a viselkedéssel könnyen válhat áldozattá. Nem egy lánnyal történt már meg. Egy részük magának köszönhette a bajt.

2010. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%
azért mert állandóan idejársz ebbe a rovatba nyavalyogni
2010. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen,voltak neki pasik,akikkel jóba van nagyon,szeretik is egymást. Én a szüleimnek szoktam mondani hogy neki is van keze,de csak mindig én legyek a csicska,bezzeg mikor majdnem 40 fokos lázzal feküdtem itthon,akkor nem hozott anyám gyógyszert,pedig alig láttam,oylan rosszul voltam,mikor hugomnak fáj a feje,nem küldik suliba!(Esküszöm hogy így van!!),mondván,hogy pihenjen,de mikor én hánytam,meg köhögtem,torkom fájt,náthás voltam,akkor mondták hogy mennyek suliba,nincsen nekem semmi bajom! És hiába mondom nekik hogy rosszul vagyok,nem figyelnek rám!
2010. júl. 6. 20:16
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Jó olvastam, hogy anyukád hordd el téged k..nak meg ilyenek? Ennek van alapja? Nem lehet, hogy elkanászodtál?
2010. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!