Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férj abszurdum nem...

Ha egy férj abszurdum nem féltékeny és még poénos beszólásra is ennyit válaszol:ha megnyerte hadd vigye az már nem szereti a feleségét vagy megbizik benne és kész. Öt éves kapcsolat. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Igaza van. "Ha megnyerte, hadd vigye" - ez azt jelenti, hogy ha már el tudtak téged csábítani, akkor az már régen rossz, minek is maradna veled? Jobb is, ha megmenekül tőled. Így értendő és abszolút (nem abszurdum..) igaza van.
2011. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

"Mire gondoljak?"

leginkább arra, hogy ideje lenne venni egy idegen szavak szótárát :)

2011. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez kivételesen értelmes férj - ha egy feleséget el lehet csábitani, akkor azért nem kár. Ez csak annyit jelent, hogy megbizik a feleségben.


Nem tudom, miért gondolja sokember, hogy csak az szereti a párját, aki féltékeny? Ugyanis a féltékenység CSAk annyit jelent, hogy nem tud a másikban bizni - és EZÉRT értelmetlen a kapcsolatuk.

2011. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
De ha ott lenne az ido, mikor valami esely lenne, hogy Te megcsald, szeretnem latni, hogy mennyire lesz nem feltekeny.
2011. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom se volt féltékeny. Már annyira bosszantott, hogy néha direkt provokáltam, de semmi. Aztán egyszer egy meleg srácra az lett, ez az én formám. Nem mutatja ki, de attól még szeret. Ne izgulj, ha érezné komolyan a veszélyt más lenne.
2011. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ravasz, rájött, hogy csak cselezel
2011. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

Abszurdum = képtelenség

Abszolut = egyáltalán

2011. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

jah, tanuld meg használni az idegen szavakat.


egyébként én meg attól vagyok a plafonon, h még a kan kutyákra is féltékeny, a hímnemű emberekről meg ne is beszéljünk... szted melyik a jobb?

2011. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A mi kapcsolatunkban sem én, sem ő nem féltékeny, egy cseppet sem. Persze mjuk ki tudja, lehet, ki tudnám verni a biztosítékot :)

De egy normál kapcsolatban az az alap, h nem vunk féltékenyek, max ha tényleg jó okunk van rá, szóval az volna a követendő példa, amit te is írsz...

2011. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt abszolút.

Másrészt amennyire ki tudom hámozni a kérdésed lényegét (a te férjed mondta valaki más férjéről+feleségéről?), igaza van.

2011. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!