Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lettem, hogy mondjuk...

Terhes lettem, hogy mondjuk el a szüleinknek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi lenne a jó... Ha egyszerre mondanánk el, vagy külön-külön. Jóban vannak a barátom szülei az enyémekkel, de nyilván ha összehívjuk őket, sejteni fogják, hogy valami nagy bejelentés lesz. Ki hogyan csinálta?


Én most lettem 22, a párom 25 éves, szóval még nem számítanak unokára a családunkban. De ettől függetlenül az öröm biztosan nagy lesz. :)


2019. máj. 26. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Várjatok még, amíg el nem telik 3-4 hónap.
2019. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem külön-külön mondjátok el. Ismeretségi körben úgy volt hogy felvették videóra amikor a doki nézte ultrahangon a picit, majd lejátszották a szülőknek, nyilván nem mondták el nekik, hogy mi van a videón (valamit hazudtak), de elvileg volt nagy öröm mikor meglátták az ultrahang felvételt. Ők is külön játszották le a két családnak.


Sok boldogságot a babához!


22L

2019. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

#3: Ne legyél már ilyen pokróc, nem tudhatod milyen egzisztenciával rendelkezik a kérdező, de már beszólogatsz... Pluszban 22 évesen már nem felelőtlen dolog a szülés, ha nem otthon lakik, hanem a párjával saját/bérelt lakásban.


Ha rég együtt vagyok/éltek, akkor közösen lenne a legjobb megoldás a pároddal. Első körben vagy a te, vagy az ő szüleinek mondjátok el. Összehívni nem hívnám össze a családot, mert akkor sejteni lehet hogy lesz valami mondandótok. :)


Gratula a babához.

2019. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hónapokig biztosan nem fogunk várni. Tudom, hogy sokan azért nem mondják el, mert ha történik valami, mi lesz... De ha nálunk lenne bármi, azt a családunk is tudná. Tehát értelmetlen lenne hónapokig titkolni.


Második válaszoló, köszönöm a normális válaszodat!:)) (ciki, hogy 3-ból 1 db a tényleg releváns, és még azt is lepontozzák mások)


Harmadik, nem értem, hogy te itt kinek gondolod magad, hogy ilyen stílust megengedj BÁRKIVEL SZEMBEN. Lehet nálatok ez a divat, de itt mellőzd ezt. Továbbá igen, képzeld el, anyagilag simán belefér a baba! 16 éves korom óta folyamatosan dolgozom, jelenleg mesterszakon vagyok. 3 nyelvet beszélek a magyaron kívül, van egy szakmám is, szóval megnyugodhatsz, nem vagyok elveszve az életben. A páromnak is biztos munkája van, van két hitelmentes lakásunk (ebből egy kiadva, az plusz jövedelem), és két autónk is. Ráadásul nem "aktuális pasim" van, hanem párom. Szerintem 8 együtt töltött év után, amiből kettőt már összeköltözve töltöttünk nyugodtan hívhatom így. Sz.r az életed elhiszem, de nem másoknak kell beszólogatni!

2019. máj. 26. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos tippeket nem tudok adni, mert nem abban a korban vagyok :) , de amint meglattam a kérdésed majd azt hogy más valaki milyen ostoba módon képes olyanokat leszolni akiket nem is ismer muszáj volt írnom, bár előttem hála Istennek már ki lett oktatva az a bizonyos személy. Csak gondoltam gratulálok és nagyon szép éveket kívánok! 😍
2019. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen. :)


Kár az ilyenen felhúzni magunkat, szegény biztos ingerszegény környezetben él, nem tudja hogy levezetni a feszkót. Neki sokkal nagyobb problémái lehetnek saját magával.

2019. máj. 26. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Eza 69%-os válaszoló minden családi kérdésre hasonló stílusban válaszol, igen bunkó vagy primitív lény!
2019. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A troll már kifejtette, hogy verték gyerekkorában, nem akar gyereket. Pszichopata, itt lóg egész nap.
2019. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is ebben a szituban vagyok kerdezo, de en megvarom szerintem a genetikai uh-t. Ha a ferjem is kibirja persze. En nem egyszerre fogom elmondani nekik, de azon is gondolkodtam, hogy koruzenetben, es akkor megis egyszerre tudja meg mindenki. Nem szeretem ezeket a nagy bejelenteseket. Zavarban vagyok tole es feszelyez. Inkabb korbekuldok egy uh kepet vagy ilyesmi. De ha neked nincsenek ilyen gatlasaid akkor akar ossze is hivhatod oket. Nem vagytok hazasok ha jol ertem, lehet arra gyanakodnanak, igy a meglepi is nagyobb lesz.
2019. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!