Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem szülinapját ünnepelni...

Férjem szülinapját ünnepelni vagy sem?

Figyelt kérdés

Férjem télen 40 éves lesz. Már évek óta mondgatjuk, hogy ha 40 éves lesz elutazunk egy nagy nyaralásra pont a születés napjakor csak mi ketten. Ez már le is van foglalva.


DE mondtam neki, hogy akkor nyáron lehetne egy nagy kerti partit csinálni, és tényleg minden családtagot, barátot, kollégát meghívni. Az utobbi években igen sok születésnapon, esküvön és as eseményen voltunk. De nekünk se nagy esküvönk(10 fö volt összesen)se más nagyobb partit nem adtunk(max 1-2 család egy vasárnap délután).

Anyagilak nem is kérdéses, a hely is meglenne.

A férjem meg nem tudja eldönteni. Egyszer azt mondja na jó legyen, aztán meg azt mondja, hogy neki ez nem kell. Egyébként mivel én 6 hónappal késöbb lennék 40 éves így 40+39 szülinapot ünnepelnénk, vagy is mindkettönkét.Mivel az enyém is télen van, így szinte senki nem jön el a szülinapomra, mert karácsony, hideg, betegségek... Már nem is próbálkozom télen a megtartással.

Most viszont köztesen lenne, nyáron, és szuper helyen.

Viszont a férjem állandóan beszól, hogy neki ez nem kell...

Most akkor tényleg vessem el az egészet, vagy nyomjam tovább, hogy igen is én szeretném és illene is végre vissza hívni azt a sok barátunkat, családtagot akik minket mindenhova meghívnak... ?????????



2019. máj. 28. 13:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell szülinapi bulinak hívni? Nem értem, kerti baráti sütögetést bármikor tarthattok és senki nem fog hülyének nézni, hogy fél évvel előbb tartotok bulit.
2019. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem tartanám hónapokkal később, vagy előbb a szülinapomat, vagy aznap, vagy semmikor , főleg ha férjed nem akarja, minek erőltetni, utazzatok el és érezzétek jól magatokat.
2019. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kevesbe kellene hangoztatni hogy szulinap igy megy ugy.

En is kellemetlenul erzem magam, amikor valaki tul nagy dobra akarja verni az en szulinapomat.

Miert nem ulsz le es beszelsz a ferjeddel, es mondod azt neki, hogy megertetted hogy “ neki ez nem kell “, ugyhogy nem is lesz nagy buli, csak egy kis varati osszejovetel/kerti sutogetes.

Aztan te mar azt szervezel neki, amit csak akarsz, es szerintem ott es akkor mar o sem fog banni semmit.

Az egesz azert nem jo, mert tulsagosan rafeszulsz.

2019. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Születésnapot előre nem szokás ünnepelni, utólag is csak max egy hét fér bele. Fél év meg csak azért, mert amúgy télen van, kimondottan röhejes.

Ha bulit akartok, akkor simán rendezzetek egyet minden különösebb indoklás nélkül.

2019. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges a felhajtás, ha a férjed nem szeretné, és valóban neki szánod a bulit.
2019. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Ha férjed télen ünnepli a szülinapját , te 6 hónappal később akkor hogy lehet a tied is télen??? Ráadásul karácsony környékén? Kamu kérdés csúnya buktával!
2019. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%

6!


Nyúlvány nyári bulihoz képest 6 honappal később, így simán lehet az télen, sőt, karácsony környékén is

2019. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%

"tényleg minden családtagot, barátot, kollégát meghívni."


Nos, engem így ebben a formában kirázna a hideg az ötlettől. Lehet, a férjed is így van vele.


"illene is végre vissza hívni azt a sok barátunkat, családtagot akik minket mindenhova meghívnak..."


Dehát a sok barát, családtag nem megy el a születésnapotokra télen. Hol itt az "illik"?


Azért manapság decemberben-januárban sem kell gyalogolni kilométereket hóban-fagyban. Van autó, taxi, mindenféle közlekedési eszköz.


Mostohaapám január 13-án született, hatalmas buli volt minden évben, ameddig élt szegény. Pedig akkor és ott és ott ugyancsak benne volt a pakliban, hogy éjfél után gyalog kell hazacsúszkálni.

2019. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
15%

Ferjem is teli születésű.

En nem kerdeztem meg tőle , tartottam neki egy meglepetésbulit.

Semmit nem sejtett!

Hazban, etellel, itallal, baratokkal, tanccal csaladdal, hajnal fel 3 jor dőltünk ki :)

Lepd meg ;)

2019. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
49%

Sima kertiparty legyen, minek hangoztatjátok szülinapnak?

Aki meg nem képes arra, hogy télen átmenjen felköszönteni titeket, azzal ne foglalkozzatok.

2019. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!