Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kislányom szülinapját egy...

Kislányom szülinapját egy szabadulós szobában szeretnénk ünnepelni, illetve utána lenne tortázás, ajándékozás egy közeli kávézóban. Mit csináljak addig a szülőkkel, amíg a gyerekek játszanak?

Figyelt kérdés
A kávézóban megvárhatnák a gyerekeiket, de gondolom illene akkor őket meghívnom legalább egy kávéra...
2017. máj. 19. 13:28
 1/3 anonim válasza:

Te jó ég!

A szabadulós szoba 8000 ft (!!!)

Ti hogy tudjátok kifizetni? Mert én is mennék xDD

A szülőkkel el lehet beszélgetni,anyukám is elvan velük. Vagy menjetek egyet sétálni addig :D

2017. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elnezest a személyes kérdésért de hany éves a gyerek? Fiú vagy lany? (Csak azert fontos mert ismerosemek is mennek a hetvegen es kivancsi vagyok h ti vagytok e😂)
2017. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a szabadulós szoba 8900 ft egy csoportnak ez szerintem nem drága. A kislányom 9 éves
2017. máj. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!