Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés
Mokka2 nevű felhasználó kérdése:

Kislányom szülinapját egy szabadulós szobában szeretnénk ünnepelni, illetve utána lenne tortázás, ajándékozás egy közeli kávézóban. Mit csináljak addig a szülőkkel, amíg a gyerekek játszanak?

A kávézóban megvárhatnák a gyerekeiket, de gondolom illene akkor őket meghívnom legalább egy kávéra...

05-19 13:28  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Te jó ég!
A szabadulós szoba 8000 ft (!!!)
Ti hogy tudjátok kifizetni? Mert én is mennék xDD
A szülőkkel el lehet beszélgetni,anyukám is elvan velük. Vagy menjetek egyet sétálni addig :D

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 05-19 20:28 Privát üzenet
Elnezest a személyes kérdésért de hany éves a gyerek? Fiú vagy lany? (Csak azert fontos mert ismerosemek is mennek a hetvegen es kivancsi vagyok h ti vagytok e😂)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 05-19 21:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a szabadulós szoba 8900 ft egy csoportnak ez szerintem nem drága. A kislányom 9 éves

# 3/3Időpont 05-19 22:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem baj ha most?
Szerintetek hogyan igazságos a nagyszülők részéről az ajándékozás?
A gyerekek mennyi idős kortól fogják fel egy ünnep, vagy az ajándékozás lényegét?
Nálatok hogy szokott telni a karácsony? Milyen finomságokat szoktatok ilyenkor sütni? Az ajándékbontás nálatok mikor van? Valami jó kis ajándékötleteket írnátok? Milyen..
Karácsonyi ajándékok, nem túl sok egy kicsit?
Anyukák, várjátok már a karácsonyt? Mit vettetek a gyerekeiteknek?

Kérdések a Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu