Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én érzem rosszul vagy tényleg...

Én érzem rosszul vagy tényleg át akarnak verni?

Figyelt kérdés
A férjem mamája két honapja ideköltözött hozzánk. Már ezt is lényegében rámkényszerítette a férjem. Havonta kapunk 50000 ft ot az eltartására. Ebből álljuk a gyógyszert havi 10000ft, víz villany használatát, napi 4-5 x étkezését( egy főttétel, meg az egyébb mert nem eszi csak a császárszalonnát, a felvágottat sült császárt minden ami 3000 ft fölötti kg áron van) plusz a gyümölcs és egyébb. A villanyfogyasztásunk háromszorosa lett általában 24 órába megy a tv, ha zuhanyzik teljes nyomással 30 percig. Elvárja hogy 12 h megfözzek elvárná hogy ott üljek mellette ameddig eszik hisz én a gyermekeimmel és férjemmel eszem munka után. Én mindig itthon vagyok kertészkedem, gyerekekkel tanulok, ellátom a háztartást. A férjem is rájött azóta hogy kicsit átejtették mert a Mama arra nem képes hogy magának a levest kiszedje stb pedig azt mondták neki a mama gyerekei hogy önellátó. Arrol nem is beszélve hogy mindenbe beleszól, piszkálja a gyerekeket, nem csinál az evésen kivűl semmit. Elvárná hogy mindenki körbeugrálja,ő legyen a középpontba.Ha nem igy van elvonul a szobájába duzzog. Ha már valakinek nem ugyanaz a véleménye dolgokról mint neki akkor magyaráz. Hallottam már azt is hogy a férjem uszítja ellenem,meg bogy a kislány nem megy be hozzá, de ha ott volt bent nála azt is letagadta. Valamit mondhatott a kislánynak, mert nem akar bemenni én meg kényszeríteni nem akarom a gyereket. Tegnap a férjem itthon volt szabadnapon volt föttétel és igy elvonultunk a szobánkba. Persze ezen ő megsértődött. Nem szólt csak látszott rajta meg csapkodta az ajtót mikrot. Aztán hallottam hogy telefonålt a lányával, és panaszkodott. Erre reggel felhív a lánya(Aki nekünk kijelentette oda nem mehet, ezért került ide) hogy a férjem irjon már alá a mamával egy ELTARTÁSI SZERZŐDÉST. Gyorsan elolvastam mi ez és nekem nagyon nem tetszik. Ugy gondolja a lánya hogy a havi 50000 ft ért meg egy adossággal terhelt rossz állapotban lévő fél házrészért megéri nekünk. Most nekem jön az csak le hogy a tegnapi panaszkodást ugy akarja a lánya kivédeni hogy aláírat a férjemmel egy eltartásit és onnan neki a dolga gondoskodni rola vagyis nekem, vagy csak rémeket látok?
2019. máj. 31. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, rád akarják tukmálni a problémás nénit, nem látsz rémeket. Ha nem éri meg, ne írd alá, és add is ki az útját az öregasszonynak, hiszen mint kiderült, van neki saját ingatlana, ahol lakhat.
2019. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát mivel beteg nem mehet haza. Ezért kellett eljönnie is. Anyagilag semmi szín alatt nem éri meg hisz jóval többe kerül nekünk mint amennyit ad. A ház pedig csak 50% a másik 50 % agyonig van terhelve, és elég rossz állapotban van.
2019. máj. 31. 14:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, elfelejtettél kamu-accountot váltani, amikor válaszoltál a saját kamukérdésedre!


[link]

2019. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az elsüllyedésről szó sem lehet, mert az ilyenek nem tudják, mi is az. Te meg tedd a magadét, a nyanya pedig kussoljon.
2019. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem elfelejtettem. A hoxán is feltettem ezzel kapcsolatban egy kèrdést és a férjemnek akarom egy helyre gyűjteni a válaszokat. Adná a jó isten hogy kamu kérdés lenne én lennék a legboldogabb ember a világon.
2019. máj. 31. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor linkeld a hoxás oldalt!
2019. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Menj el dolgozni és akkor nem kell egész nap a nénit pesztrálni. Gondolom azért van nálatok, mert nálatok van olyan aki nem dolgozik, van ideje a nénire.
2019. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
De hazamehet. Ha beteg, ha nem, hazamehet. Vagy ha nagyon beteg, akkor menjen kórházba, szanatóriumba, mert akkor nálatok sincs jó helyen. Azt a szerződést meg nehogy aláírjátok.
2019. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Látta a nénit pszichiáter?
2019. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Minek válaszoltok neki? Megválaszolta már a kérdést saját magának, a kamu kérdező! :D
2019. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!