Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én érzem rosszul vagy tényleg...

Én érzem rosszul vagy tényleg át akarnak verni?

Figyelt kérdés
A férjem mamája két honapja ideköltözött hozzánk. Már ezt is lényegében rámkényszerítette a férjem. Havonta kapunk 50000 ft ot az eltartására. Ebből álljuk a gyógyszert havi 10000ft, víz villany használatát, napi 4-5 x étkezését( egy főttétel, meg az egyébb mert nem eszi csak a császárszalonnát, a felvágottat sült császárt minden ami 3000 ft fölötti kg áron van) plusz a gyümölcs és egyébb. A villanyfogyasztásunk háromszorosa lett általában 24 órába megy a tv, ha zuhanyzik teljes nyomással 30 percig. Elvárja hogy 12 h megfözzek elvárná hogy ott üljek mellette ameddig eszik hisz én a gyermekeimmel és férjemmel eszem munka után. Én mindig itthon vagyok kertészkedem, gyerekekkel tanulok, ellátom a háztartást. A férjem is rájött azóta hogy kicsit átejtették mert a Mama arra nem képes hogy magának a levest kiszedje stb pedig azt mondták neki a mama gyerekei hogy önellátó. Arrol nem is beszélve hogy mindenbe beleszól, piszkálja a gyerekeket, nem csinál az evésen kivűl semmit. Elvárná hogy mindenki körbeugrálja,ő legyen a középpontba.Ha nem igy van elvonul a szobájába duzzog. Ha már valakinek nem ugyanaz a véleménye dolgokról mint neki akkor magyaráz. Hallottam már azt is hogy a férjem uszítja ellenem,meg bogy a kislány nem megy be hozzá, de ha ott volt bent nála azt is letagadta. Valamit mondhatott a kislánynak, mert nem akar bemenni én meg kényszeríteni nem akarom a gyereket. Tegnap a férjem itthon volt szabadnapon volt föttétel és igy elvonultunk a szobánkba. Persze ezen ő megsértődött. Nem szólt csak látszott rajta meg csapkodta az ajtót mikrot. Aztán hallottam hogy telefonålt a lányával, és panaszkodott. Erre reggel felhív a lánya(Aki nekünk kijelentette oda nem mehet, ezért került ide) hogy a férjem irjon már alá a mamával egy ELTARTÁSI SZERZŐDÉST. Gyorsan elolvastam mi ez és nekem nagyon nem tetszik. Ugy gondolja a lánya hogy a havi 50000 ft ért meg egy adossággal terhelt rossz állapotban lévő fél házrészért megéri nekünk. Most nekem jön az csak le hogy a tegnapi panaszkodást ugy akarja a lánya kivédeni hogy aláírat a férjemmel egy eltartásit és onnan neki a dolga gondoskodni rola vagyis nekem, vagy csak rémeket látok?
2019. máj. 31. 13:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
29%

Aláírjátok. Eltartjátok. A húgocska kivonja magát.

Majd az örökségért jelentkezik.

A legnagyobb tehet meg egyedül rajtad.

Akkor egyúttal egy örökösödési szerződés is legyen:

ti tartjátok el, ti gondozzátok, a lakása is a tiétek.

2019. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!