Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A nővérem egyfolyt...

Mit tegyek? A nővérem egyfolytában anyáskodik felettem!

Figyelt kérdés
Mindig cseszeget, parancsolgat hogy csináljam meg ezt vagy azt. Ha elmegyek valahová akkor megkérdezi hova, kivel, miért, és hogy mikor óhajtok hazajönni. Ha este 7-8 után érek haza már gond. 21 éves vagyok, soha nem voltam szórakozni sem, barátaim is alig vannak ebből kifolyólag. Segítsetek! mit tegyek?:(
2010. júl. 7. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Hát a francnak válaszolsz neki???

Mi van, ha válasz nélkül kisétálsz? Beállit a sarokba?

Nőjj már fel végre...

2010. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
felnott ember vagy, viselkedj is ugy
2010. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ö azt mondta hogy rám még vigyázni kell :/
2010. júl. 7. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Talán azért mondta azt, mert így is van. Ha értelmesen viselkednél mint egy 21 éves, akkor nem itt szarakodnál, hanem megbeszélnéd vele.
2010. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó beletrafált, de ezt a kérdező úgysem fogja még megérteni, felfogni mit is takar.
2010. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, mit foglalkozol vele? Kérdezi hova mész, mit csinálsz, azt válaszolod el, semmi közöd hozzá, és majd jövök. Nem kell mindent az orrára kötni. És szerintem nyugodtan balhézz vele össze e miatt. H mi jogon akar téged korlátozni meg parancsolgatni. Kérdezd csak meg tőle. És az nem kifogás, h mert rád vigyázni kell, mert a mama pici fiacskája típusú embereket is el szokta engedni az anyuci. Egyszerűen vannak ilyen emberek, akik szeretik tudni, h ki mit csinál, és irányítani őket. Aztán h ha azok nem úgy táncolnak, ahogy ő fütyül, akkor megy a sértődés. Ha nem akarsz 30 évesen is beszámolni a nővérednek, akkor tessék neki elmondani, h foglalkozzon a saját életével, téged meg hagyjon békén. Amúgy a szüleid mit szólnak ehhez?
2010. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!