Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazán megy az ismerkedés...

Nem igazán megy az ismerkedés a nőkkel, jelen esetbe egy konkrét nőt szeretnék megismerni! "Hogyan szedjem fel?"

Figyelt kérdés

Eléggé esetlen vagyok csajozás téren!Eddig szinte mindig a nők szedtek fel engem!Nem vagyok egy nagy dumás csávó!Van egy lány ill. nő aki nagyon megfogott a stílusával, rettentő szimpatikus számomra,és tudtommal én is neki!Egy barátomat szoktam elkísérni hozzá mikor üzleti ügybe találkoznak, ez hetente kb. fél óra és ilyenkor szoktam vele néha pár szót váltani!Ő tudja hogy tetszik nekem!Mikor ott vagyunk eléggé szótlan szoktam lenni mert leblokkolok!Nem igazán tudom hogy hogyan is kellene vele beszélgetést kezdeményeznem úgy hogy ne igazán süljek fel előtte!Minap találkoztunk valahol véletlenül és megkérdezte hogy ha kocsival vagyok akkor el tudnám e vinni valahová mert rettentően siet!Kénytelen voltam neki nemet mondani mert nincs kocsim de még jogsim se!És szörnyen ciki volt ezt mondani!Másik hogy ez szerintetek is gáz?Rohanjak a szalonba és vegyek egyet?Megengedhetem magamnak csak valahogy nem nagyon mozgat az autózgatás!Elhívni is könnyebb lenne úgy valahová hogy nem busszal kell mennünk vagy nem sofőrt kell szereznem!De mondjuk ez másodlagos!Ti mit javasoltok hogyan tudnám legyőzni a gátlásaimat?Milyen típusú beszélgetést kezdeményezzek vele?Elmerjem hívni mondjuk vacsorázni vagy valami ilyesmi?

22F és a hölgy 26 éves!


2010. júl. 8. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy sütire (mozi nem jó, ott nem lehet ismerkedni) aztán kísérd haza.
2010. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Persze, nyugodtan hívd el vacsorázni vagy beülni egy kávézóban valamit inni/enni. Szerintem 99%, hogy igent mond és neki is tetszel:)


Beszélgetni pedig szerintem bármiről lehet. Nem kell ezt túl spilázni, jön majd magától. A randira hívást sem kell túlbonyolítani.


"Rá érsz ma este? Nincs kedved véletlenül elmenni munka után valamit enni/inni? Ismerek egy jó helyet..."


Nyugi, fog menni:) Sok sikert!Ő is emberből van....Az autós dolog pedig egyáltalán nem ciki, gondolom nem egy buta, pénzéhes libusról van szó. Mert max csak előttük lenne ciki.


L/18

2010. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!