Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy miattam történt...

Félek, hogy miattam történt valami az unokatesómmal. Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés

Nem merem/mertem elmondani a családomnak, hogy mit csinált velem a papám. (Alapból zűrös család) Unokatesóm 11 éves és azt írta öcsémnek, hogy idén nem megy oda nyaralni. Nem akartam kérdezősködni, ne legyen gyanús, de nem mondta neki miért. Lehet hogy emiatt? Félek, hogy olyan történt vele amit megakadályozhattam volna.


Vagy csak túlreagálom?


2019. jún. 9. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem reagálod túl. Szólj a szüleidnek és az ő szüleinek is. Valamint menjetek be és tegyetek feljelentést mindketten.
2019. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mond el a családnak !!

Gondolj arra hogy te megmentheted őt, ha már téged senki nem mentett meg anno. (Amugy nem egyértelmű h mi történt pontosan. Gondolom molesztált a papád.) De nem is lényeges, az a fontos hogy segíts az uncsidon!!

2019. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De ha nem tortent semmi, akkor "feleslegesen" mondom el. Nem akarom, hogy tudjak hogy mi tortent. Felek, hogy akkor maskepp viselkednenek velem es az pedig csak jobban emlekeztetne erre.
2019. jún. 9. 21:02
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondod el fölöslegesen, mert ha nem történt baj még történhet. Jövőre lemehet hozzá akár ő, akár más unokatesó.
2019. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Már rég el kellett volna mondanod. Mindegy ki hogy néz rád,de ha nem mondod el,bajba sodorsz másokat is... Lehet nem most,de később biztos baj lesz.
2019. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az unokatestvéred négyszemközt, mi történt. Kérdezz rá, ha nem akarja elmondani. Vallj szint te is.
2019. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom csak úgy megkérdezni, mert nem szoktam sűrűn látni. Néha kint a nagyszüleimnél, de nem gyakran járok oda.


Tudom, hogy az lenne a helyes ha elmondanám, de nem mehetek csak úgy oda a tévéző szülőkhöz, hogy évekkel ezelőtt ez meg ez történt.

2019. jún. 9. 21:15
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Szerintem meg pont oda kene... Legalabb az egyik szülő ele. Igy ahogy kiirtad,vezesd fel... Hogy aggodsz es te elhallgattal evekig egy borzalmas dolgot.. felted a 11 eves unokatesod nemhogy megismetlodik!
2019. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Félek, hogy miattam történt valami az unokatesómmal."

NEM miattad történt, ha történt egyáltalán, hanem a papád miatt.

A szűk családod is zűrös? Mármint anyukád, apukád? Azért valahogy mégiscsak szólni kellene, hogy ne tegyenek ki gyerekeket egy ilyen ember kénye-kedvének!

Hány éves vagy?

2019. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem reagálod túl és nagyon jól tetted hogy elmondtad.
2019. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!