Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz unokatesommal igy,...

Mi lesz unokatesommal igy, nekünk kellene befogadni?

Figyelt kérdés

Unokahugom sajnos már elveszítette a szüleit. Soha sehol nem dolgozott,mert ö pánikbeteg és vmi szívbillentyű problémája van ami miatt állitása szerint nem tud dolgozni sehol.

Felélte az örökségét már,elárverezik a lakást is mert nem tudta miböl fenntartani.


Nagymamánk idös kevés a nyugdija még magát is alig birja fenntartani.


Hozzánk akar költözni,a mama is azt akarja h fogadjuk be.

De mi sem élünk jol,nem tudok eltartani egy felnött munkaképes embert plusszba. Szerintem a pánikbetegsége is csak kamu vminz ha szov problémái vannak miért nem megy másik orvoshoz? Egynél volt,aki gyógyszert irt neki de attol rosszzl volt. Volt anyosomnak is szivproblámái vannak mégis orvosi ellenörzésekre jár és dolgozik.


Én most maradtam egyedül két gyerekkel,bunko vagyok h nem fogadom be? Mi lesz vele? Azért aggódom is,mégiscsak az unokatestvérem.


2017. júl. 17. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves? Ha nagykorú, oldja meg magának.


Te a mamaval élsz? Az ő lakása vagy a tied? Ha az övé, ő simán befogadhatja

2017. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

én akkor se fogadnám be ha megtehetném


egy életre a nyakadon marad, azon kapod magad hogy majd ő rak ki a saját lakásodból

2017. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát...az a baj, ha még egy-két hétre is fogadod be, utána nem lesz szíved kirakni/nem szabadulsz tőle. Nehéz ügy, mert én is pánikbeteg vagyok és tudom mennyire megnehezíti az ember életét munkakeresés során (szükségem volt a pénzre így dolgoznom kellett egyszerű), de most akkor legyen ez teher másik három embernek is?

Amúgy az én öcsémmel is volt egy kicsit hasonló szitu, meghalt az egyik szülőnk, tesómat már nem tudta eltartani a másik szülőnk, ezért másik városban nézett munkát, kétgyerekes ismerős nőhöz költözött. Tesóm is mindenre hivatkozva soha nem segített, de még a rezsibe, kajába sem adott bele, az alaptőkét, amit erre kapott a szülőnktől elverte. Aztán hazaköltözött miután kizsigerelte az ismerős nőt. Nálatok is kb. ez lenne.

2017. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kellene neked befogadni. Van két gyereked, nehogy még egy felnőtt ember is a nyakadra üljön. Nem vagy bunkó, van kiről gondoskodnod. És nem ő az.
2017. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképp ne fogadd be, mert a nyakadon marad. Ha eddig soha sehol nem dolgozott, valszeg ezutan sem fog.

A nagymamaddal lektok ti is? A mama lakása? Mert akkor ö sajnos befogadhatja ha ugy gondolja. Viszont ha nem egyutt eltek a mamaddal akkor NE fogadd be.

2017. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogadd be, nem azért nem dolgozik, mert olyan marha beteg, hanem, mert lusta mint a dög.


Így járt, ha éhes lesz, majd sürgősen keres valami melót, szállással.

Ráadásul szórja a pénzt...

2017. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy bunkó.

Eszed ágában se legyen befogadni, mert soha nem szabadulsz meg tőle.

2017. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Hogy tudta felélni az egész örökséget? Vagy hülye is? Kapásból bérlőt kellett volna fogadjon maga mellé, hogy legalább a rezsit kihozza...istenem milyen életképtelen, semmirekellő emberek élnek! Most meg elvárás hogy tartsd el??


SZÓ SEM LEHET RÓLA!!!!!

2017. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

A pánikbeteg nem tud dolgozni sem?

Hát akkor elmehet a pánikbetegeket segélyező központba,havonta felvenni a segélyt.

2017. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod eltartani, akkor mondd meg neki, van 2 gyereked is, menjen dolgozni és oldja meg, slussz-passz. Bőven elég lehet 3 emebrre megkeresni a kenyérrevalót, nem még 1 felnőttre is pluszban.
2017. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!