Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak unokatesómmal,...

Mit csináljak unokatesómmal, hogy randizgasson? Még csak 24 éves, de 3 éve nincs pasija?

Figyelt kérdés
17-21 éves koráig volt egy barátja, aki meghalt. Tényleg imádta, tudom, de azóta eltelt több mint 3 év. Még túl fiatal ahhoz szerintem, hogy évekig magában legyen. Hogy vehetném rá, hogy ismerkedjen?

2012. nov. 27. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Hagyjd őt békén.
2012. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Majd ha túl lesz a barátja elvesztésén, akkor keres magának valakit. De lehet, hogy egyedül marad. Nem ő lesz az első, akinek így is jó.
2012. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Beszélgess róla a volt barátjáról. Valószínűleg még nem tudta feldolgozni. Feleslegesen szervezkedni, erőszakoskodnál, azzal csak magadra haragítanád. Esetleg hívd el szórakozni, de első körben a beszélgetés talán jobb lenne.
2012. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ülj le vele beszélni erről, és ha majd ő úgy látja, hogy készen áll a randizgatásra, akkor majd lehet. De nem kell tukmálni semmit.
2012. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok erőszakoskodni, de nem szeretem hogy egyedül van. Nem zárkózik el ugyan teljesen, eljár velünk is ide-oda (baráti társaságába tartozok) , de szerintem még fiatal ahhoz, hogy ne legyen pasija. Eltelt három év, lehet még nem dolgozta fel teljesen, erről szoktunk beszélgetni, de ha nem nyitott, nem is fog tudni tovább lépni.
2012. nov. 27. 16:59
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező!

Unoka tesódnak ez nagy fájdalom, összeroppanás volt neki 3 éve, h meghalt a kedvese, még nem nagyon heverte ki a hiányát,tart még a gyász időszak a szívében legbelül!

Hát ha nagyon akarod, és ö is benne van, vidd el társaságba, moziba----,most megy az alkonyat például! Sokat legyél vele, mozduljatok ki, találkozzon a barátaival,és akkor egy idő után vevő lesz mondjuk megismerkedni mondjuk a barátnőjének a barátjának a haverjával például! Csak mozdítsd ki otthonról, csináljatok programokat, pl: Városligeti műjégpálya korcsolyázás a haverokkal, barátokkal stb!

2012. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
A fiú motorbalesetben halt meg?
2012. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

"de nem szeretem hogy egyedül van."


Drágaszág!

Ebből az jön le, hogy mindenáron bele akarsz kotnyeleskedni az életébe, mert a tiéd már uncsi. Ha jót akarsz neki, hagyod, hogy egyedül érvényesüljön. Hova aláznád még szegényt azzal, hogy "naaa, 24 évesen egyedül, vagy, ez gáz, gyere, szerzek neked pasit"?!

Sosem voltál, és ha minden jól megy, sosem leszel ilyen helyzetben, mint amiben ő volt. Őt nem elhagyták, neki meghalt a párja. Ha elhagyták volna, valószínűleg lelkifurdalás nélkül élné az életét tovább, de így valószínűleg azt érzi, hogy megcsalja őt. Legalábbis én így érezném. És SOHA nem kellene már más, ha a párom elmenne. Soha. Mindegy hány éves vagyok, mindegy, hogy előttem az élet.

2012. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem a Te dolgod. Törődj a saját életeddel...Egyszerűbb mással foglalkozni, mint a saját problémáinkkal szembenézni, nemde?
2012. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tetris ***** válasza:
81%

Felnőtt, épeszű ember. Hagyd békén, hogy saját maga megoldhassa a problémáit. Lelkileg még mindig nincs túl a barátja elvesztésén, még gyászol. Legfeljebb annyit tehetsz, hogy elviszed ilyen-olyan programokra. Esetleg elbeszélgethetsz vele, hogy az élet nem állt meg, hogy ideje lenne továbblépni, ilyesmit.

Mindenesetre nagyon jólelkú ember vagy, hogy segíteni szeretnél rajta.

2012. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!