Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az a korkülönbség ami...

Mennyi az a korkülönbség ami még belefér? Akár úgy hogy te vagy az idősebb, akár úgy, hogy te vagy a fiatalabb? Kort és nemet is.

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 18:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

15 év pluszban,és minuszban.

Én mondjuk 26 leszek, a barátom 21 és fél abszolut nem látszik, sőt! sokan fiatalabbnak néznek. Mondjuk már 20 év az nagyon sok

ui:) és nagyon szeretjük egymást, lassan 2 és fél éve

2010. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
81%
Mivel én már felnőtt nő vagyok, így nem zárkózom el a 40 körüli férfiaktól sem. 21 éves elmúltam. Fiatalabbal semmiképpen nem kezdenék soha, de a 40 körüliekkel semmi bajom. Egy fiatalos 50 éves is beleférne, engem nem zavarna, és nem gondolom, hogy nem működne a dolog. Gyereket soha nem akartam, most sem akarok, ez nem jelentene problémát, a házasság meg szép, ha van, de nem feltétel.
2010. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 19, hát 50 feletti pasival már azért nem jönnék össze. Fiatalabbal meg... minimum azért 17 legyen.. de inkább idősebb, a fiatalokat annyira nem szeretem. (így általánosságban)
2010. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
55%

azért 28 évesen lehet, hogy majd akarsz gyereket

Kb 15 év feletti korkülönbség már nem egészséges.

2010. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem jönnék össze 50 évessel. Még 40 el se. Soha.

Szerintem nem gáz az ha fiatalabb a barátom. Szülei szeretnek, enyém is őt, senki meg nem mondaná, hogy idősebb vagyok 4 és fél évvel. sőt!


első vagyok

2010. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

19-L vagyok

Minuszban max 2 év, pluszban meg olyan 4-5... Nem szeretem a nálam sokkal idősebb pasikat, a 30-asoktól is már kifejezetten herótom van, de csak azért, mert ők már lassan biztos családra, gyerekre vágynak, én még nagyon messze vagyok ettől.

2010. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%
Jaj de jo! En 36 vagyok es egy 23 eves lannyal alakulnak a dolgok. Aggodtam, hogy joval idosebb vagyok, de amugy nagyon jol megegyezunk. 36F
2010. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
78%
Nem, hidd el, hogy nem. Sok mindent akarok az életben, de a gyerekvállalás az a dolog, ami nem nekem lett kitalálva. Soha nem rajongtam a kisbabákért és egyenesen elborzaszt a gondolat, hogy nekem valaha is legyen. Addig ameddig 3 hónapos nincs vele bajom, az ellátásához értek, de egyszerűen szeretetet nem tudok intézni felé. Nem az én hibám. Nem akkor szeretnék rádöbbenni, hogy tényleg nem szeretem a gyerekeket, amikor sajátom lesz, szóval nálam ez a gyerek téma kihúzva, így engem továbbra sem zavarna, ha a párom 40 felett lenne.
2010. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Minuszba semmennyi,pluszba kb 5-10év is lehet.

22/L

2010. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

oké, semmi gond legalább őszinte vagy, hogy nem kell gyerek

Nem ítéllek el érte.

2010. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!