Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az a korkülönbség ami...

Mennyi az a korkülönbség ami még belefér? Akár úgy hogy te vagy az idősebb, akár úgy, hogy te vagy a fiatalabb? Kort és nemet is.

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 18:44
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Mi sem akarunk még:)
2010. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

17-től 35-ig jönnék össze valakivel.


18/L

2010. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok. Nálam fiatalabb fiúval szerintem nem igazán jönnék össze, nekem az tuti nem férne bele, bár nem is volt még olyan, hogy nálam fiatalabbnak komolyabban megtetszettem volna.

Fölfelé nincsen konkrét korhatár. Oké, 70 éves bácsival nem jönnék össze :D De úgy általában 25-35 közöttiekre mondom MOST azt, hogy potenciális partnerek. Persze ahogy idősebb leszek, ez nyilván változik :) De az sem zavarna, ha a férfi 35-nél idősebb lenne, ha fiatalos, ad magára, stb.

2010. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Amugy engem olyan 18 20 nak szoktak nézni, talán ezért jövök be a fiatalabbaknak:D
2010. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Maximum 3 évvel legyen fiatalabb nálam (de inkább egyel sem), s maximum 13-mal legyen idősebb.


26 L

2010. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Most ennyire gáz ha a lány idősebb kicsivel? (itt nem 10 évre gondolok hanem olyan 1-5 között?) még akkor is, ha a lány sokkal fiatalabbnak néz ki?

Én voltam aki a képet küldte.

Mert az összes közös barátunk, rokonok, szülők szerint 1 átalán nem gáz.

2010. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
19:15-ös, én nem mondom, hogy gáz, csak hogy én eleve a nálam pár évvel idősebb fiúkhoz vonzódtam mindig is, még a velem egykorúakhoz sem. Plusz nekem gyerekem is van, és kétlem, hogy egy nálam fiatalabb srác ilyen kapcsolatra vágyna, meg hát én sem szeretnék olyannal együtt lenni, aki egy idő után megunja, hogy velem nem olyan egyszerű az élet, a szórakozás, mint a gyerektelen kortársaival/kortársaimmal.
2010. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Volt már 7 évvel idősebb partnerem is, de 2 hónapig tartott csak.

Nem azt akarom ezzel mondani, hogy a fiatalabbakra bukom, egyszerűen benne találtam meg azt, ami nekem kell.


Ha most szétmennék, ugye idén leszek 26, max 30 31 éves.

de szerencse jól megvagyunk, eddig senkit se zavart(2 és fél éve lassan.)

2010. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
hááát. én most vagyok 17, ebben a korban fiatalabb fiúval nem jönnék össze, mert még én is fiatal vagyok, a fiúk meg később is érnek, eddig egyik barátom 4 évvel másik 8 évvel volt nálam idősebb, de jelenlegi állás szerint, 3-18 év legyen a fiú javára.
2010. júl. 8. 19:57
 30/47 anonim ***** válasza:

Nálam minuszban semennyi, pluszban 10-15 is.


23L

2010. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!